Tipy

Real Sociedad – Barcelona : La Liga 2022 tipy zápasu

Posledním nedělním zápasem španělské nejvyšší fotbalové soutěže je duel mezi Real Sociedad a Barcelonou.

Real Sociedad – Barcelona tipy na zápas

Real Sociedad vstoupil do letošní sezony La Ligy vítězně. V prvním zápase se z pozice hostů postavil proti Cádiz a dokázal vyhrát 1:0.

Real Sociedad - Barcelona
Real Sociedad – Barcelona tipy

Barcelona tak úspěšný nástup do sezony 2022/23 neměla, jelikož na domácí půdě proti Rayo Vallecano jenom remizovala 0:0. V neděli si ale proti Real Sociedad už snad napraví chuť.

Analýza zápasu Real Sociedad – Barcelona

Real Sociedad v posledních letech pravidelně atakuje top 5 míst v tabulce a není to náhoda. Proti Barceloně ale na domácím trávníku budou mít nelehký úkol, i když Barca nehraje to co kdysi. Proto by mohli vytěžit z tohoto zápasu alespoň 1 bod, co by bylo víc než dostačující. Za Real Sociedad s největší pravděpodobností nastoupí Remiro, Elustondo, Le Normand, Zubeldia, Munoz, Mendez, Zubimendi, Merino, a v útoku Silva, Isak a Kubo.

Po fiasku v prvním zápase potřebuje Barcelona vyhrát. I když ve všech statistikách minulou sobotu Barca dominovala, nebyla gólové úspěšná. V posledních minutách zápasu ještě navíc dostal Sergio Busquets červenou kartu, a tak se tuto neděli proti Real Sociedad nepředstaví. Za Barcu tak pravděpodobně nastoupí Stegen v bráně, Roberto, Christensen, Araujo, Alba v obraně, De Jong, Kessie, Pedri v záloze a Raphinha, Lewandowski a Fati v útoku. Barcelona má zcela nový útok, který se zatím hledá ale věříme, že v neděli se už najde.

Poslední vzájemné zápasy

Real Sociedad se s Barcelonou utkal celkově v 59 vzájemných zápasech, ale vyhrát dokázal jenom 8 z nich. Barcelona na druhé straně vyhrála až ve 37 případech, zatím co remíza se zrodila jenom 14x. Proto je Barca v neděli jasným favoritem, i když už to není co to bývalo.

21. 4. 2022 | Real Sociedad – Barcelona 0:1

15. 8. 2021 | Real Sociedad – Barcelona 2:4

21. 3. 2021 | Real Sociedad – Barcelona 1:6

13. 1. 2021 | Real Sociedad – Barcelona 1:1

16. 12. 2020 | Real Sociedad – Barcelona 1:2

Real Sociedad – Barcelona La Liga živé vysílání

Živé vysílání z tohoto zápasu budete moct sledovat jak v televizi, tak na internetu. V televizi se nabízí Nova Sport 3, zatím co na internetu živý přenos najdete v sázkových kancelářích, za předpokladu, že budete mít uloženou sázku. Toto utkání se hraje v neděli 21. 8. 2022 ve 22. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Zápas se bude hrát na stadionu Anoeta, domácím stadionu Real Sociedad, který má kapacitu pro 39 500 diváků.

Kde mám možnost si na tento zápas vsadit?

Doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří, mezi které patří SynotTip, Betano či Fortuna.

Koho v zápase Real Sociedad – Barcelona tipy staví do role favorita?

Jednoznačným favoritem v tomto zápase jsou hosté z Barcelony.

Dne 19. srpna 2022
Napsal : Tomas