Tipy

Real Madrid – Valencie tipy na LaLigu

Real Madrid se ve snaze dohnat vedoucí tým LaLigy, Barcelonu, bude snažit porazit Valencii, které se momentálně nedaří a dokonce musela vyhodit trenéra Gennara Gattusa. Tým z Madridu potřebuje dohnat ztrátu už pěti bodů a tento zápas musí vyhrát, pokud chce pomýšlet na titul. Naše Real Madrid – Valencie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Real Madrid – Valencie tipy

Méně než 2,5 gólu

V posledních zápasech LaLigy moc gólů Real Madrid nestřílí a myslíme si, že tomu tak bude i v tomto zápase, pokud nebude opravdu muset. Valencie taktéž ne, protože ve špatné formě v poslední době moc nevyhrává. Navíc po minulém prohraném zápase s Valladolidem vyhodila Valencie trenéra.

Výhra Realu Madrid

Tento zápas by měl pro druhý tým LaLigy z Madridu být povinností, pokud se chtějí dotáhnout na první Barcelonu. Na tu se jejich ztráta postupně navyšuje. Valencie je momentálně v horší polovině tabulky a jejich zisk bodů by byl poměrně velkým překvapením.

Real Madrid - Valencie tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Real Madrid – Valencie

Real Madrid

Real Madrid hrál poslední zápas doma proti Realu Sociedad. Tento zápas bohužel pro ně skončil bezgólovou remízou 0:0 a jejich ztráta na Barcelonu se zvýšila už na pět bodů. Navíc se na Madrid dotahuje již zmíněný Real Sociedad, který ztrácí pouhé tři body, ale má o zápas víc. Pro zápas proti Valencii bude Realu chybět hned pětice hráčů. Kvůli zranění bude chybět Ferland Mendy a Lucas Vázquez. Start je nejistý pro Davida Alabu, Dani Carvajala a Auríliena Tchouaméniho, taktéž kvůli zranění.

Valencie

Valencie ve svém posledním, již zmíněném zápase, prohrála s Valladolidem 0:1. Gól sice dostala od Cyle Larina až v poslední minutě zápasu, ale její výkon byl nepřesvědčivý a prohru si zasloužila. Valencie se kvůli tomuto zápasu také propadla na 14. místo a na sestupové pozice má už pouze bodový náskok. Valencii bude taktéž chybět pár hráčů. Těmi jsou Jaume Domenech a Nico, kteří jsou zranění.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

11.1. 2023 | Real 1:1 Valencie

8.1. 2022 | Real 4:1 Valencie

19.9. 2021 | Valencie 1:2 Real

14.2. 2021 | Real 2:0 Valencie

8.11. 2020 | Valencie 4:1 Real

Často kladené otázky Real Madrid – Valencie tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 2.2. ve 21:00 na stadionu Santiago Bernabeu.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 31. ledna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.