Tipy

Real Madrid – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Obrovské utkání přinese další čtvrtfinále Ligy mistrů, ve kterém se utkají dva poslední vítězové největší evropské soutěže. Naše Real Madrid – Man. City tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Real Madrid – Man. City kurzy

Real Madrid – Man. City tipy

Remíza

Naším prvním tipem pro utkání mezi Realem Madrid a Man. City je, že uvidíme remízový výsledek a že se tento dvojzápas rozhodne až v Anglii. Oba týmy teď mají skvělou formu a je možné, že do sebe vstoupí docela opatrně.

Oba týmy vstřelí gól

Naším druhým tipem pro utkání mezi Realem Madrid a Man. City je, že uvidíme gól na obou stranách. Tuto statistiku jsme viděli v šesti z posledních sedmi vzájemných utkání a v šesti z posledních osmi utkání Man. City.

Vsaďte si zde

Real Madrid - Man. City tipy

Analýza zápasu Real Madrid – Man. City

Real Madrid

Real Madrid nepředvedl v posledním utkání s Bilbaem zrovna přesvědčivý výkon, ale na vítězství a čisté konto to i tak stačilo. Realu Madrid zafungovala v tomto utkání efektivita a z mála šancí přišly dvě branky a vítězství 2:0. A otevření skóre přišlo už rychle, když se v osmé minutě prosazoval Rodrygo. Pak přišlo gólově dlouhé ticho a velmi nudná část zápasu, ve které jsme neviděli žádné šance a tak ani žádné branky. Tohle vedení zůstalo stejné i do konce první půle a do šaten šel Real s vedením 1:0. Ve druhém poločase jsme viděli podobný průběh, ale Rodrygo se rozhodl ještě tento výsledek pojistit a tak v 73. minutě přišel se svojí druhou a zároveň vítěznou brankou. Real si tak před důležitým utkáním s Man. City zajistil důležité vítězství 2:0. Realu bude chybět Alaba a Courtois.

Man. City

City si naposledy v Londýně své utkání zkomplikovalo, ale i tak po špatném startu nakonec zápas s Crystal Palace otočilo. Ve 4. minutě se totiž za Palace dokázal prosadit Mateta. Tohle vedení však o deset minut později zrušil De Bruyne. Stav 1:1 vydržel až do konce první půle. Do té druhé už ale lépe vstoupilo City. Hned na jejím startu totiž poslal svůj tým do vedení Lewis. Na tuto branku pak o dvacet minut později navázal Haaland a svou druhou brankou De Bruyne. City tak otočilo zápas a ze ztráty nakonec bylo vedení 4:1. Na čtvrtou branku pak ještě našel odpověď za Palace v 86. minutě Édouard, ale na více už bylo pozdě a City tak vezlo domů vítězství 4:2. City letí do Španělska pouze bez Akého.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Real Madrid – Man. City tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 9.4. ve 21:00 v Madridu na Santiago Bernabeu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Premier Sport 2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Francois Letexier.

Vsaďte si zde
Dne 8. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.