Tipy

Real Madrid – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Oba španělské týmy měly opravdu náročný týden v Lize mistrů, když se před pár dny snažily projít do semifinále Ligy mistrů. Úspěšnější byl domácí Real, ale teď se oba už soustředí na nedělní El Clásico. Naše Real Madrid – Barcelona tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Real Madrid – Barcelona kurzy

Real Madrid – Barcelona tipy

Remíza

Naším prvním tipem pro největší španělské utkání je, že uvidíme dělení po bodu. Oba týmy zažily náročný týden v Lize mistrů, kde se potýkaly se City a s PSG a proto si myslíme, že do tohoto ligového utkání, nebudou všichni klíčoví hráči úplně stoprocentní. Navíc sledujeme duel prvního s druhým a také dvou celků, které v lize mají v posledních utkáních podobnou výkonost a stejně excelentní formu, i když je dělí osm bodů.

Oba týmy vstřelí gól

Zároveň si k remíze těchto celků myslíme, že uvidíme branky na obou stranách. Tuto statistiku jsme viděli v obou velkých derby tuto sezónu a ve všech z posledních pěti vzájemných utkání jsme vždy viděli aspoň tři branky.

Vsaďte si zde

Real Madrid - Barcelona tipy

Analýza zápasu Real Madrid – Barcelona

Real Madrid

V lize se Real Madrid v posledním kole velmi nadřel a bylo pro něj náročně střílet branky, i když byl v útoku většinu zápasu a obrana moc práce neměla. V prvním poločase dokázala Mallorca vše v obraně obstát a Real v něm nevyslal ani střelu na bránu. Do druhé půle však přišel v úplně jiném rozpoložení a šil do outsidera střelu za střelou. Mohl za to nejspíš gólový moment hned ze startu první půle, když ve 48. minutě šel do vedení po gólu Tchouaméniho. Tento gól byl i přes následný tlak Realu jediným v utkání a Real tak bral vítězství nejtěsnějším možným rozdílem. Real bude proti rivalovi bez Courtoise a Alaby.

Barcelona

Barcelona šla v lize výsledkově úplně stejným krokem jako Real a také to bylo na venkovní půdě outsidera. Proti Cádizu to však bylo mnohem vyrovnanější utkání, než v případě Realu. Rozdílem také bylo, že tato vítězná branka přišla již ve 37. minutě, když Félix dokázal krásně vystřihnout nůžky a tímto gólem svému týmu donesl výhru, i když to pro diváka moc hezký zápas nebyl, tak si aspoň Barcelona po šesté v řadě udržela v lize čisté konto. Barcelona bude v Madridu bez Gaviho a Baldeho.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Real Madrid – Barcelona tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 21.4. ve 21:00 v Madridu na Santiago Bernabeu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 4.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Cesar Soto Grado.

Vsaďte si zde
Dne 20. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.