Tipy

Real Betis – Barcelona tipy na LaLigu

Vedoucí tým LaLigy, Barcelonu, čeká venkovní zápas se silným Realem Betis. Barcelona v letošní ligové sezóně prohrála pouze jednou a to proti druhému Realu Madrid výsledkem 1:3. Dobrou formu bude chtít potvrdit i proti tomuto celku ze Seville. Naše Real Betis – Barcelona tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Real Betis – Barcelona tipy

Méně než 2,5 gólu

Vzhledem k taktice v posledních zápasech Barcelony, si myslíme, že padne méně než 2,5 gólu. Barcelona často vyhrává pouze o jediný gól a snaží se udržet čisté konto, což se ji ve většině zápasů podařilo. V této ligové sezóně totiž inkasovala pouhých šest branek.

Vyhraje Barcelona

Myslíme si, že Katalánci nezaváhají ani v tomto zápase. Barcelona prohrála v lize naposledy 16.10. proti Realu Madrid výsledkem 1:3. Barcelona zároveň v lize neprohrála už devět po sobě jdoucích zápasů a ztratila pouhých sedm bodů za celou tuto sezónu.

Real Betis - Barcelona tipy

vsaďte si zde

Analýza zápasu Real Betis – Barcelona

Real Betis

Realu Betis v poslední době nemá zrovna ideální formu, ale poslední ligový zápas proti Getafe dokázal vyhrát. Zápas byl poměrně nudný a dlouho nic nenabídl, ale převahu měl většinu zápasu právě vítězný Betis, který vyhrál výsledkem 1:0 díky gólu z penalty v závěru zápase od Borji Iglesiase. Real Betis to nemá se zraněnými hráči tak špatné, protože jim na tento zápas bude chybět pouze mladý Juan Cruz, kterému po dlouhodobém zranění chybí zápasová kondice.

Barcelona

Barcelona tři poslední zápasy vyhrála s čistým kontem výsledkem 1:0. Ten poslední hrála proti Gironě a tento zápas rozhodl Pedri stejně jako ligový zápas předtím proti Realu Sociedad. Pedrimu se v poslední době daří a bude chtít Barceloně přinést něco pozitivního i do zápasu proti Realu Betis. Barceloně sice chybí pouze jeden hráč, ale je jím klíčový Ousmanr Dembele, který se po dlouhé době znovu zranil. Nahradit by ho na pravém křídle mohl třeba Ferran Torres.

vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

12.1. 2023 | Real Betis 2:3 Barcelona

7.5. 2022 | Real Betis 1:2 Barcelona

4.12. 2021 | Barcelona 0:1 Real Betis

7.2. 2021 | Real Betis 2:3 Barcelona

7.11. 2020 | Barcelona 5:2 Real Betis

Často kladené otázky Real Betis – Barcelona tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 1.2. ve 21:00 na stadionu Benito Villamarín.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

vsaďte si zde

On 30th Leden 2023