Tipy

Rangers – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Sparta si podruhé zahraje s Rangers v rámci Evropské ligy. Po poslední remíze 0:0 se se skotským celkem utká na Ostrovech. Sparta proti největšímu konkurentovi v boji o druhé místo potřebuje aspoň bod. Naše Rangers – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Rangers – Sparta kurzy

Rangers – Sparta tipy

Více než 2,5 gólu

Naším prvním tipem je, že uvidíme úplný opak prvního zápasu z Prahy a že teď góly budou padat. Sparta i Rangers mívají nególové zápasy jen výjimečně a poslední utkání těchto dvou byla za nás jen výjimka. Zde uvidíme minimálně tři jako to Rangers mělo v osmi z posledních devíti zápasů a Sparta v šesti z posledních osmi.

Neprohra Rangers

Tip, který se možná nebude líbit českým fanouškům, ale my to vidíme v neprohru Rangers. V posledních šesti zápasech bez prohry a doma neporaženi od září. Celkově je Rangers poslední dobou ve skvělé formě. Spartě bude chybět kapitán Krejčí, což se také může na výkonu týmu podepsat.

Vsaďte si zde

Rangers - Sparta tipy

Analýza zápasu Rangers – Sparta

Rangers

Posledním ligovým zápasem, který Rangers odehrálp, byl zápas proti šestému Dundee a z tohoto zápasu byla jasná záležitost. Na hřišti soupeře šlo Rangers do rychlého vedení, když se prosadil Ryan Jack, ale byl to jediný gól v tomto poločase. Rangers soupeře na statistiky drtilo, což se ukázalo ve druhé půli. Prvně to mělo pomalejší start, ale hned na startu druhé půle zvýšil na 2:0 Danilo. Z tohoto zápasu už to vypadalo na vše, ale v posledních patnácti minutách si Rangers udělalo z obrany Dundee den otevřených dveří a stihlo se ještě třikrát prosadil. Zápas tak skončil vysoko 5:0 pro Rangers, které je tak naladěno na Evropskou ligu. Rangers do zápasu půjde bez Matondy, Davise, Lawrence a Roofa.

Sparta

Sparta se v lize utkala podruhé v řadě s Bohemkou, se kterou dříve v týdnu hrála v MOL Cupu. V poháru vyšla Sparta vítězně a v lize se jí to zaslouženě po dobrém výkonu také podařilo. Spartě to i přes aktivitu na gól dlouho trvalo a ani z jedné strany jsme se ho v první půli nedočkali. Fanoušci si na gól museli počkat do 68. minuty, kdy se z penalty dokázal prosadit Veljko Birmančević. Ten o třináct minut později také přihrál na vítězný gól Sadílkovi a bylo hotovo se zaslouženým vítězstvím 2:0. Spartě bude do tohoto zápasu chybět pouze kapitán Krejčí.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Rangers – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Rangers – Sparta?

Zápas Rangers – Sparta se bude hrát 9.11. ve 21:00 v Glasgow na Ibroxu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici ČT Sport, kterou naleznete zdarma na jejich webu.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Davide Massa.

Vsaďte si zde
Dne 8. listopadu 2023
Rangers – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.