Tipy

PSG – Lyon: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Ligue 1 se v rámci velkého šlágru dočkáme jasně prvního PSG a Lyonu, který se po katastrofálním začátku dokázal vrátit do skvělé formy a už dokonce sahá po pohárových umístěních. Naše PSG – Lyon tipy si můžete přečíst v tomto článku:

PSG – Lyon kurzy

PSG – Lyon tipy

Neprohra Lyonu

PSG je sice jasným favoritem, ale bude hrát proti poměrně rozjetému Lyonu a s tím, že se stále musí soustředit na další soutěže včetně Ligy mistrů. Lyon neprohrál již šest utkání v řadě a pomalu se přibližuje vrchní části tabulky.

Více než 2,5 gólů

Také si myslíme, že v tomto utkání mezi PSG a Lyonem uvidíme minimálně tři branky. Tuto statistiku jsme viděli ve čtyřech z posledních pěti utkání Lyonu. U PSG jsme to v Evropě viděli v obou čtvrtfinálových utkáních.

Vsaďte si zde

PSG - Lyon tipy

Analýza zápasu PSG – Lyon

PSG

PSG se v lize před náročným utkáním v Evropě docela zastavilo a venku proti outsiderovi nezískalo plný počet bodů. Už od 32. minuty totiž prohrávala doma proti Clermontu, když se prosadil Keita. Clermont tohle vedení držel hodně dlouho, ale vše se změnilo hluboko ve druhé půli, když na hřiště přišel v 67. minutě Kylian Mbappé. Poté se hra PSG zvedla a hnalo se s Mbappém za vyrovnáním. Mbappé však přišel docela pozdě, protože jeho tým už stihl pouze jedinou branku. V 85. minutě srovnal Ramos a tak stihl pro svůj tým urvat aspoň bod. PSG jde do domácího šlágru bez Rica, Kimpembeho, Hernándeze a Ugarteho.

Lyon

Lyonu se podařilo skvěle zahrát proti druhému Brestu v obrovské přestřelce, ve které jsme viděli hned sedm branek a napjatý závěr, který rozhodl o závěrečném výsledku. Zápas byl herně velmi vyrovnaný a viděli jsme dohromady 38 pokusů. V prvním poločase jsme však viděli pouze jedinou branku a to na straně Lyonu, když se v 18. minutě prosadil Tolisso. Druhá půle však znamenala obrat Brestu, když se během osmi minut od 59. minuty do 67. minuty prosadil hned třikrát. Trefil se Mounié a dvakrát Del Castillo. Vypadalo to poměrně jasně, ale Lyon ještě ožil a o tři minuty později snižoval Lacazette a na něj o deset minut později navázal srovnávací brankou Tagliafico. Následně jsme pak viděli hned dvě červené karty, když po hádce viděl druhou žlutou Tagliafico i Melou za Brest. Už to vypadalo na remízu, ale prodloužení se nakonec natáhlo na 16 minut kvůli zraněním a dalšímu zdržovaní a to vyvrcholilo až k penaltě pro Lyon, kterou v 90+16′ proměnil Maitland-Niles a Lyon tak bral po neskutečném utkání několika obratů výhru 4:3. V příštím utkání bude chybět pouze vykartovaný Tagliafico.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky PSG – Lyon tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 21.4. ve 21:00 v Paříži v Parku princů.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 6.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Francois Letexier.

Vsaďte si zde
Dne 20. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.