Tipy

PSG – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Po několika letech uvidíme další klání PSG s Barcelonou. Tyto zápasy přinesly častokrát nečekané výsledky a také obří zvraty. Naše PSG – Barcelona tipy si můžete přečíst v tomto článku:

PSG – Barcelona kurzy

PSG – Barcelona tipy

Neprohra Barcelony

Barcelona se v závěru sezóny rozehrává do skvělé formy a v lize už pět zápasů v řadě udržela čisté konto. PSG je možná na papíře silnější, ale my si myslíme, že si Barcelona přiveze z Francie dobrý výsledek.

Více než 2,5 gólů

V zápasech PSG s Barcelonou vždy vídáme gólové zápasy. Tuto statistiku jsme viděli v šesti z posledních osmi vzájemných zápasů a my si myslíme, že nějaké ty branky by mohly od obou celků přijít i v tomto čtvrtfinále.

Vsaďte si zde

PSG - Barcelona tipy

Analýza zápasu PSG – Barcelona

PSG

Paříži to naposledy v lize moc nešlapalo. Už od 32. minuty totiž prohrávala doma proti Clermontu, když se prosadil Keita. Clermont tohle vedení držel hodně dlouho, ale vše se změnilo hluboko ve druhé půli, když na hřiště přišel v 67. minutě Kylian Mbappé. Poté se hra PSG zvedla a hnalo se s Mbappém za vyrovnáním. Mbappé však přišel docela pozdě, protože jeho tým už stihl pouze jedinou branku. V 85. minutě srovnal Ramos a tak stihl pro svůj tým urvat aspoň bod. PSG jde do čtvrtfinále s Barcelonou bez Hakimiho, Kimpembeho, Kurzawy, Mukieleho a Rica.

Barcelona

Barcelona ve svém posledním utkání potvrdila skvělou obranu, ale dopředu to nebylo taky nějak ukázkové. Las Palmas za celé utkání nevystřelilo na bránu, ale Barcelona si i přes červenou kartu soupeře, moc šancí nevytvořila. Zápas byl hodně ovlivněn červenou kartou Vallese z 24. minuty, protože se po ní Las Palmas zatáhlo. Barcelona od té doby měla více ze hry, ale šancí z toho nějak extra nevzešlo. Na branku jsme si počkali až do druhé půle a to do 59. minuty, když se jediným gólem v utkání prosadil Raphina. Vedení 1:0 vydrželo až do konce a div, že fanoušci u sledování utkání neusnuli. V Paříži bude Barceloně chybět Gavi, Balde a Pedri.