Tipy

PSG – AC Milán: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

S návratem Ligy mistrů se vrací také skupina smrti s dalšími velkými zápasy. Skupinu momentálně vede Newcastle, ale po tomhle kole to může být kdokoliv jiný. Naše PSG – AC Milán tipy si můžete přečíst v tomto článku:

PSG – AC Milán kurzy

PSG – AC Milán tipy

Výhra PSG

AC Milánu se v lize o víkendu nedařilo a jeho předešlé výsledky také nepřesvědčily. Během toho se PSG oklepalo z prohry v St. James Parku a získalo dvě snadné výhry, takže je na tento zápas skvěle naladěno.

Méně než 2,5 gólu

AC Milán předváděl v letošních zápasech Ligy mistrů beton a myslíme si, že to bude i vzhledem na poslední ligové zápasy v tomto duchu pokračovat. PSG sice góly střílelo, ale ne do pevných obran.

Vsaďte si zde

PSG - AC Milán tipy

Analýza zápasu PSG – AC Milán

PSG

Pařížští se postupně vrací do formy a postupně se přibližují staré podobě a také čelu, kterému měli ze startu velice daleko. V tom posledním zápase z toho byla snadná výhra na domácí půdě, kde se utkali se Štrasburkem. Skóre už v desáté minutě otevřel z penalty Kylian Mbappé a o dvacet minut později se přidal Carlos Soler. PSG svému soupeři v první půli nedovolilo vystřelit na bránu. V tom druhém pak pouze jednou, ale i přesto přidalo PSG třetí a poslední gól, když se trefil Fabián Ruiz. Pařížským bude chybět Rico, Kimpembe, Mendes, Zaire-Emery a Asensio.

AC Milán

Milánskému celku se posledně vůbec nedařilo a proti Juventusu se sotva dostal k bráně. Za celý zápas pouhá jedna střela na bránu a k tomu červená v prvním poločase. Juventus poté jasně herně dominoval a milánští šli do betonu, který jim nakonec nepřinesl ani bod, protože se za Juventus ve druhé půli prosadil bývalý hráč AC Milánu, Locatelli, který jediným gólem tento, pro diváka nezáživný, zápas rozhodl, a získal tak pro svůj tým všechny tři důležité body. Milánským bude chybět v Paříži Sportiello, Bennacer, Chukwueze a Loftus-Cheek.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky PSG – AC Milán tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas PSG – AC Milán?

Zápas PSG – AC Milán se bude hrát 25.10. ve 21:00 v Paříži v Parku princů.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou najdete u O2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tuto informaci se teprve dozvíme.

Vsaďte si zde
Dne 23. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.