Tipy

Portugalsko – Uruguay tipy na Mistrovství světa 2022

Portugalsko si zajistilo výhru proti Ghaně a Ronaldo se stal prvním fotbalistou, který skóroval na pěti různých mistrovstvích světa. Uruguay zůstala frustrovaná svou bezbrankovou remízou proti dobře organizovanému týmu Jižní Koreje a bude se snažit připravit lépe na Portugalsko a získat své první vítězství v Kataru. Naše tipy na zápas Portugalsko – Uruguay si můžete přečíst v tomto článku:

Portugalsko – Uruguay tipy

Myslíme si, že tento zápas skončí remízou, i když Portugalsko ve svém prvním zápase vyhrálo. Všechny góly Portugalska proti Ghaně padly z protiútoku a očekáváme, že Uruguay bude mnohem pevnější v obraně. Uruguay se na polovině Jižní Koreji trápila, ale dvakrát trefila tyč. Mnoho zápasů na mistrovství světa v Kataru se rozhodlo až v druhém poločase a my očekáváme, že tento zápas bude stejný. Toto je zápas mezi dvěma velmi vyrovnanými týmy a my uvidíme zápas, který bude o přestávce bez branek.

Analýza zápasu Portugalsko – Uruguay

Portugalsko ve svém prvním skupinovém zápase proti Ghaně dosáhlo požadovaného vítězství, ale bude se obávat způsobu, jakým inkasovalo své góly. O tom nemůže být pochyb, Portugalsko potřebuje před zápasem Uruguaye vzadu přitvrdit, protože je čeká Suarez a Nunez. Ronaldo a spol. vypadali ostře při protiútocích proti Ghaně, ale pravděpodobně nebudou obdarováni míčem ve středu zálohy, když nastoupí proti Uruguayi.

Uruguay je zklamaná, že nevyhrála zápas s Jižní Koreou, zvláště když se během 90 minut dvakrát trefila do tyče. Jižní Korea měla proti Jihoameričanům jasný herní plán, který zahrnoval velkou disciplinovanost a maximální využití míče v protiútoku. Uruguay se dobře vypořádala s většinou toho, co na ní Jižní Korea zkusila, ale byla také velmi marná před brankou a postrádala finální přihrávku a zakončení, které by ji dovedly k vítězství.

Portugalsko - Uruguay tipy

Sázky na zápas Portugalsko – Uruguay (Fortuna)

V prvním poločase padne méně než 0,5 gólů. (2.70)

Výsledek v prvním poločase

  • Portugalsko – 2.61
  • Remíza – 2.05
  • Uruguay – 3.10

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 1.70
  • Více než 2,5 – 2.22

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.92
  • Ne – 1.84

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.94
  • Ne – 1.83

Předpokládané sestavy na zápas Portugalsko – Uruguay

Podle informací, které jsme získali z různých zdrojů, budou sestavy na zápas Portugalsko – Uruguay vypadat takto:

Portugalsko: Costa – Cancelo, Dias, Danilo, Guerreiro – Bernardo, Neves, Carvalho, Fernandes – Ronaldo, Felix

Uruguay: Pochet – Caceres, Godin, Gimenez, Olivera – Valverde, Bentancur, Vecino – Pellistri, Suarez, Nunez

Portugalci v úvodním zápase dokázali porazit vzdorující Ghanu a Uruguay pouze remizovala s Jižní Koreou. Poroto potřebuje jihoamerický tým výhru více než Portugalci. Myslíme si, že tento zápas bude ze strany Uruguayců hodně otevřený, ale Portugalci si jen tak gól dát nenechají.

Predikce na zápas Portugalsko – Uruguay

Portugalci vyhráli v prvním zápase proti Ghaně výsledkem 3:2, ale o výsledek se museli obávat až do poslední minuty. Sice má velkou sílu v útoku, ale bylo vidět, že se v obraně docela trápili. První poločas bude klidný a týmy gól nedají, ale v druhém se Uruguay do Portugalců pustí a budou chtít výhru, která by je v turnaji posunula dál, protože remíza s Jižní Koreou nestačí. Uvidíme, jak si oba týmy poradí v obranné fázi proti tak silným útokům, které proti sobě nastoupí. My tipujeme neprohru Uruguaye.

Často kladené otázky Portugalsko – Uruguay tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 28.11. ve 20:00 na stadionu Lusail.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Dne 27. listopadu 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.