Tipy

Portugalsko – Francie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Obrovské utkání nás čeká i v dalším souboji, který pošle další velký celek pryč. Tohle čtvrtfinále může být posledním na velkém turnaji pro Ronalda nebo třeba pro Girouda. Naše Portugalsko – Francie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Portugalsko – Francie kurzy

Portugalsko – Francie tipy

Výhra Francie

V tomto utkání tipujeme výhru Francie v základní době a její postup. Sice to od ní nebyl dopředu vůbec žádný zázrak, když na celém turnaji vstřelila pouze jednu branku ze hry, ale také dokázala vzadu udržet ve čtyřech zápasech hned tři čistá konta.

Méně než 2,5 gólů

I v tomto zápase však tipujeme maximálně dvě branky. Uvidíme výhru Francie rozdílem gólu, či dvou a Portugalci ke vstřelené brance podle nás nenačuchnou. Tuto statistiku jsme viděli ve čtyřech z posledních pěti vzájemných duelů, v pěti z posledních sedmi duelů Portugalska a v každém z posledních pěti zápasů Francie.

Vsaďte si zde

Portugalsko - Francie tipy

Analýza zápasu Portugalsko – Francie

Portugalsko

Pro Portugalce to naposledy byla velmi dlouhá bitva. V osmifinále potkali Portugalci Slovince a byl to překvapivě poměrně vyrovnaný duel. Ten nakonec zůstal nerozhodný i po 120 minutách. Viděli jsme však třeba penaltu Ronalda v poslední minutě prvního prodloužení, ale tu však nedokázal proměnit. Následně přišel důležitý moment v poslední minutě toho druhého, kdy se Šeško dostal sám před brankáře Costu, ale v souboji jeden na jednoho nakonec zklamal a tak se šlo do penaltového rozstřelu. Tam zářil brankář Costa, který vychytal všechny tři penalty soupeře a naopak Portugalci všechny tři pokusy proměnili a tak nakonec Portugalci postoupili proti Slovinsku až po rozstřelu.

Francie

Francie hrála proti velkému soupeři už v osmifinále. Proti Belgii však byla lepším týmem a Belgie potvrdila trápení ze skupinové fáze. Dlouho jsme však viděli nerozhodný stav a vypadalo, že i tento zápas dojde nakonec do prodloužení mezi těmito celky, ale nakonec to rozsekl gól Francie, když si Vertonghen dal vlastní branku v 85. minutě. Tím potvrdil, že Francie letos nedává góly ze hry a to že jeho tým na turnaji končí. Francii bude proti Portugalsku chybět Rabiot kvůli žlutým kartám.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Portugalsko – Francie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 5.7. ve 21:00 v Hamburku na Volksparkstadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Michael Oliver.

Vsaďte si zde
Dne 4. července 2024
Portugalsko – Francie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.