Tipy

Porto – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Posledním anglickým týmem, který začne osmifinále Ligy mistrů, bude Arsenal. Ten na úvod vyřazovací fáze začne těžkým zápasem v Portugalsku. Naše Porto – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Porto – Arsenal kurzy

Porto – Arsenal tipy

Výhra Arsenalu

Arsenal vstoupil do nového roku s formou jako hrom a teď si drží řadu výher už v pěti zápasech po sobě. Výsledky Porta byly v posledních pár zápasech navíc poměrně kolísavé a my si tak myslíme, že si neškrtne ani doma.

Více než 2,5 gólů

Můžeme čekat také poměrně vysoký počet branek. V posledních pěti zápasech Arsenalu jsme pokaždé viděli minimálně tři branky. U Porta to bylo ve třech z posledních pěti ligových zápasů.

Vsaďte si zde

Porto - Arsenal tipy

Analýza zápasu Porto – Arsenal

Porto

Porto posledně v lize odehrálo utkání proti sestupující Estrele Amadora a moc šancí tomuto celku nedalo. Nějaký extra přesvědčivý výkon to však dopředu taktéž nebyl. Porto i přes velkou dominanci na míči nedokázalo vytvořit víc než pět střel na bránu. I přes to šlo do vedení už v první půli, ve 36. minutě, když se prosadil Galeno. Tohle vedení vydrželo až do konce poločasu. Ve druhém poločase pokračovala velmi podobná hra a Porto si nakonec vedení ještě pojistilo posledním gólem v 56. minutě od Mária a s výhrou 2:0 se už spokojili až do konce. Porto bude doma proti Arsenalu bez Marcana, Zaida a nejspíš bude chybět i Taremi.

Arsenal

Arsenalu se poslední zápas znovu povedl a potřetí během pěti zápasů nastřílel do branky soupeře přes pět branek a také to bylo hned dvakrát po sobě. V předminulém kole přejel West Ham 6:0 na venkovním stadionu a v tom minulém, zase venku, přejel sestupující Burnley. Tato dominance začala už ve čtvrté minutě gólem Odegaarda. Následně jsme si počkali až na konec poločasu, kdy zvyšoval z penalty Saka a Arsenal šel do šaten s vedením 2:0. Saka úřadoval i na startu druhého poločasu, když se znovu prosadil ve 47. minutě. Burnley za celý zápas nevystřelilo na bránu. Arsenal pak pokračoval dominanci ještě dvěma brankami. Prvně se trefil Trossard v 66. minutě a o dvanáct minut později vstřelil vítěznou branku Havertz. Arsenal letí po výhře 5:0 do Portugalska bez Timbera, Zinchenka a možná take Jesuse, Parteyho, Tomiyasua a Vieiry.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Porto – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 21.2. ve 21:00 v Portu na Estádio do Dragao.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 4.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Serfar Gozubuyuk.

Vsaďte si zde
Dne 20. února 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.