Tipy

Polsko – Belgie : Liga národů 2022 tipy zápasu

Úterní večer přinese zápas i dalších dvou týmů ve čtvrté skupině, a to Polska a Belgie. Tyto dva týmy mají zatím stejný počet bodů, a tak bude mít toto utkání význam pro obě strany.

Polsko – Belgie tipy na zápas

Polsko nastoupí do úterního zápasu s těžkým srdcem, jelikož minulou středu dostali v Belgii skutečný výprask. Výsledek 6:1 se ve futbale tak často nevidí, a o to míň mezi tak vyrovnanými týmy jako jsou Polsko a Belgie. Na domácí půdě jsou jeho šance o něco lepší, ale pořád není favoritem.

Polsko - Belgie
Polsko – Belgie tipy

Belgie měla sice těžší start, kdy doma proti Nizozemsku prohrála 1:4, ale pak si napravila chuť již vzpomínanou výhrou proti Polsku a s Walesem z pozice hostů získala 1 bod za remízu. Úterní zápas tedy bude klíčový pro postup do dalších fází šampionátu.

Analýza zápasu Polsko – Belgie

Polsko již nechce zažít to co zažilo v posledním vzájemném zápase, proto v úterý nasadí všechno co má k dispozici. Do brány se postaví Szczesny, v obraně bude stát Glik, Bednarek, Cash a Bereszynski, záložníci Krychowiak a Zurkowski budou krýt střed pole a útok patří sestavě Frankowski, Zalweski, Zielinski a samozřejmě Lewandowski.

Belgie nabídne taky silnou sestavu ve složení – v bráně Casteels, v obraně Alderweireld, Vertonghen a Dendoncker, čtyři záložníci Saelemakers, Tielemans, Vanaken a Hazard budou pokrývat střed pole, takže v útoce se budou moct představit Batshuayi, Praet, a Hazard. Jejich góly budou v zápase víc než potřebné.

Poslední vzájemné zápasy

Polsko nad Belgií dlouho dominovalo, ale vypadá to tak, že se karta začína otáčet. Za poslední roky se základní sestava Belgie výrazně zlepšila, o čem se Polsko mohlo přesvědčit na vlastní kůži. Určitě se již nedočkáme takové prestřelky jako minulou středu, ale zápas to bude zajisté napínavý.

8. 6. 2022 | Polsko – Belgie 1:6

17. 11. 2007 | Polsko – Belgie 2:0

15. 11. 2006 | Polsko – Belgie 1:0

30. 4. 2003 | Polsko – Belgie 1:3

28. 6. 1982 | Polsko – Belgie 3:0

Polsko – Belgie liga národů živé vysílání

Jelikož se v úterý ve stejný čas, 20:45, hrají mnohem zajímavější zápasy, tak na tento přenos nezůstal prostor. Možnost sledovat live vysílání je ale v sázkových kancelářích, kde je ale podmínkou mít uzavřenou sázku. Doporučujeme Fortunu, Betano a SynotTip.

Často kladené otázky

Kde se v úterý hraje duel Polsko – Belgie?

Tyto dva týmy se v úterý potkají na polském národním stadionu Kazimierza Górskiego ve Varšavě. Kapacita stadionu je 58 580 míst.

Je možné si na tento zápas někde vsadit?

Ano, určitě – doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří jako Betano, Fortuna nebo SynotTip.

Koho staví v zápase Polsko – Belgie tipy do role favorita?

I když hraje Polsko doma, favoritem v utkání je Belgie.

Dne 12. června 2022
Napsal : Tomas