Tipy

Plzeň – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Plzeň se po úspěchu v Konferenční lize vrátí zpět do ligy. Doma vyzve lídra ligy, který se letos soustředí už pouze právě na ligu. Naše Plzeň – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Plzeň – Slavie kurzy

Plzeň – Slavie tipy

Oba týmy vstřelí gól

U zápasu Plzně se Slavií tipujeme jinou Plzeň, než jsme viděli v Evropě. Tam si šla za betonem, který ji vyšel. V lize jí to střílí lépe a stejně to vidíme u Slavie, která teď má lepší tým i formu. Tuto statistiku jsme viděli v pěti z posledních šesti vzájemných utkání.

Více než 2,5 gólů

Také tomuto zápasu tipujeme minimálně tři branky. Ve vzájemných zápasech Plzně se Slavií se prostě střílí a uvidíme to i v tomto utkání. V posledních pěti vzájemných zápasech jsme tuto statistiku viděli hned čtyřikrát. A pak také pokaždé v posledních šesti utkáních Slavie.

Vsaďte si zde

Plzeň - Slavie tipy

Analýza zápasu Plzeň – Slavie

Plzeň

Plzni naposledy v lize vůbec nevyšlo utkání proti trápící se Karviné. Předposlední celek ligy totiž předvedl v obraně pozoruhodný výkon a Plzeň tak ani nějaké extra šance neměla. Karviná hrála hodně z obrany, ale našla si pár vyložených šancí, které však neproměnila. Byla pod tlakem favorita z Plzně, ale ta nakonec z mnoha střel nenašla ani jednu gólovou a sledovali jsme tak remízu 0:0. Stejný výsledek pak přišel i v Evropě na domácí půdě s Florencií. Plzeň bude doma proti Slavii bez Durosnimiho, Jirky, Sýkory, Valenty a Mosquery.

Slavie

Slavie si naposledy zahrála ve Vršovickém derby proti jednomu ze svých největších rivalů. Doma proti Bohemians se jí zápas vydařil a dokázala prodloužit vítěznou sérii v lize. V tomhle utkání na všechny statistiky jasně dominovala, ale dostat se k první brance, jí trvalo opravdu dlouho. V prvním poločase tato branka nepřišla i přes dvanáct střeleckých pokusů domácích. Ve druhém poločase to už Slavie prolomit dokázala, když se v 55. minutě prosadil Ševčík. Na tuto branku pak navázal Chytil o dvanáct minut později a Slavie byla rázem v dvougólovém, pohodlném vedení. Bohemians toho moc v zápase nepředvedlo, ale stejně si našlo moment a to v poslední minutě zápasu, když ještě stihl snížit v 90+3′ Hůlka. Slavie pojede po výhře 2:1 do Plzně bez Koláře, Pecha a Schranze.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Plzeň – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 14.4. v 18:00 v Plzni v Doosan Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Ondřej Pechanec.

Vsaďte si zde
Dne 13. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.