Tipy

Plzeň – Olomouc tipy na Fortuna:Ligu

O víkendu se můžeme těšit na druhé kolo nadstavbové části v nejvyšší české soutěži. Utká se Plzeň s Olomoucí. Plzeň už přišla o možnost obhájit titul a její umístění v letošní sezóně už je téměř jasné. Naše Plzeň – Olomouc tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Plzeň – Olomouc tipy

Oba týmy vstřelí gól

Myslíme si, že v tomto zápase ve skupině o titul uvidíme góly na obou stranách. V zápasech Plzně tomu tak bylo v pěti z posledních šesti zápasů. Navíc oba týmy už čtyři zápasy v řadě neodehrály s čistým kontem.

Neprohra Plzně

Plzeň teď nemá ideální formu, ale se Sigmou se jí vždy dařilo. Olomouc dokázala Plzeň porazit naposledy v sezóně 2009/10 a od té doby s Viktorkou neuhrála lepší výsledek než remízu. Olomouc navíc už čtyři zápasy v řadě nevyhrála, což je vyřadilo z boje o poháry.

Plzeň - Olomouc tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Plzeň – Olomouc

Plzeň

Plzeň v posledním zápase nedokázala porazit Slovácko přesto, že byla v zápase lepší než tým z Uherského Hradiště. Zápas skončil 2:2 a Slovácku na dva góly stačily pouhé dvě střely na bránu. Plzeň si z 19 střel víc branek vytvořit nedokázala. Plzeň se bude muset kvůli zraněním obejít bez Buchy, Havla, Pernicy a Pilaře.

Olomouc

Olomouc v prvním zápase skupiny o titul prohrála s lídrem tabulky, ale neměla se za co stydět. V nudném zápase jsme při výhře Sparty viděli pouze jednu branku a Olomouc svého soupeře dokonce dokázala přestřílet, ale do sítě balón nedostala. Olomouci bude kvůli absencím chybět Matoušek, Přichystal a Růsek.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

4.3. 2023 | Plzeň 1:1 Olomouc

10.9. 2022 | Olomouc 2:3 Plzeň

9.4. 2022 | Olomouc 1:1 Plzeň

6.11. 2021 | Plzeň 0:0 Olomouc

6.3. 2021 | Plzeň 1:0 Olomouc

Často kladené otázky Plzeň – Olomouc tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 13.5. v 15:00 ve Doosan Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici O2TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Plzeň v tabulce už nejspíš zůstane třetí vzhledem k bodovým rozdílům s ostatními týmy a zajistí si tak pozici v kvalifikaci na Konferenční ligu. Olomouc na čtvrté pohárové místo ztrácí už sedm bodů a poslední výsledky jí to pokazily. Za čtyři zápasy je to téměř nesplnitelný cíl a Sigma se tak bude muset uspokojit s umístěním v nejvyšší skupině.

Vsaďte si zde
Dne 11. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.