Tipy

Plzeň – Mladá Boleslav: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Po téměř dvouměsíční pauze se vrací FORTUNA:LIGA. Nejzajímavějším zápase sobotní dávky zápasů 20. kola bude zápas Plzně s Mladou Boleslaví. Naše Plzeň – Mladá Boleslav tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Plzeň – Mladá Boleslav kurzy

Plzeň – Mladá Boleslav tipy

Výhra Plzně

Plzeň našla skvělou formu na konci podzimní části a naším tipem je, že s tím směrem k vyřazovací fázi Konferenční ligy bude pokračovat. Plzeň neprohrála již 12 utkání v řadě, přičemž Mladá Boleslav čeká na výhru v lize od 11. 11. 2023. Plzeň navíc s Boleslaví neprohrála již čtyři vzájemná utkání v řadě.

Méně než 2,5 gólů

V tomto zápase půjdeme s tipem na góly proti kurzům. Tipujeme, že uvidíme maximálně dvě branky. Plzni chybí klíčový útočník a vzájemné zápasy mezi Plzní a Boleslaví moc gólové nebývají, když jsme v pěti z posledních šesti těchto utkání viděli maximálně dvě branky.

Vsaďte si zde

Plzeň - Mladá Boleslav tipy

Analýza zápasu Plzeň – Mladá Boleslav

Plzeň

Plzeň zažila poměrně povedenou zimní přípravu, když se utkala s pěti týmy z různých zemí v přátelských zápasech. První čtyři zápasy dokázala vyhrát proti Viktorii Žižkov, Dukle Praze, Ferencvárosi a Kryvbasu. V posledním zápase už dokázala uhrát pouze remízu proti norskému AGF. Nejvyšší výhrou byl výhra nad ukrajinským Kryvbasem. Zápas vyhrála Plzeň 3:0 po dvou gólech Chorého a gólu Hranáče. Červenou však viděl Cadu za druhou žlutou kartu. Plzni bude proti Boleslavi chybět Havel a Durosinmi.

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav v rámci zimní přípravy stihla odehrát sedm zápasů včetně tří v zimní Tipsport lize. Hrála s Teplicemi, Táborskem, Varnsdorfem, Chrudimí, Cherkasy, Buducností a Ludogoretsem. Z těchto sedmi zápasů dokázala čtyři vyhrát, dva remizovat a prohrála s Chrudimí v Tipsport lize. Nejvyšší výhrou pak byla výhra nad ukrajinským LNZ Cherkasy, kdy se Mladé Boleslavi podařilo zvítězit 5:1. Příprava na ligu tak byla pro tento celek obsáhla, ale bude se muset rychle vrátit do formy, pokud chce ještě zabojovat o poháry, o které se kvůli formě na konci podzimu skoro připravila. Boleslav bude proti Plzni bez Sakaly a Matějovského.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Plzeň – Mladá Boleslav tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Plzeň – Mladá Boleslav?

Zápas Plzeň – Mladá Boleslav se bude hrát 10.2. v 18:00 v Plzni v Doosan aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Fotbal, kterou lze nalézt u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Dalibor Černý.

Vsaďte si zde
Dne 9. února 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.