Tipy

Plzeň – Fiorentina: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Plzeň je v rámci Konferenční ligy na důležité misi, kdy jí stačí remíza, aby náš koeficient vyšvihla na desátou příčku. Proti finalistovi z minulé sezóny to však nebude nic snadného. Naše Plzeň – Fiorentina tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Plzeň – Fiorentina kurzy

Plzeň – Fiorentina tipy

Neprohra Plzně

Plzeň může získat pro Česko v momentálních letech nevídaný výsledek a to desáté místo v koeficientu. Na to potřebuje aspoň remízu a my si myslíme, že doma proti Fiorentině neprohraje. Plzeň doma ukázala v Evropě velkou sílu a to už proti komukoliv. Fiorentina je na papíře silnější, ale doma Plzeň neprohraje.

Méně než 2,5 gólů

Zároveň tohle utkání vidíme na méně gólové. Dle nás uvidíme maximálně dvě branky. Tuto statistiku vídáme poměrně často u obou celků. Plzeň jí měla v Konferenční lize téměř v každém utkání a Fiorentina to má takto nastaveno po celou sezónu.

Vsaďte si zde

Plzeň - Fiorentina tipy

Analýza zápasu Plzeň – Fiorentina

Plzeň

Plzni naposledy vůbec nevyšlo utkání v trápící se Karviné. Předposlední celek ligy totiž předvedl v obraně pozoruhodný výkon a Plzeň tak ani nějaké extra šance neměla. Karviná hrála hodně z obrany, ale našla si pár vyložených šancí, které však neproměnila. Byla pod tlakem favorita z Plzně, ale ta nakonec z mnoha střel nenašla ani jednu gólovou a sledovali jsme tak remízu 0:0, která by zítra Plzni vůbec vadit nemusela. Plzeň bude v zápase sezóny bez Durosinmiho, Valenty, Mosquery, Jirky, Dweha a Kopice.

Fiorentina

Fiorentina se naposledy taktéž trápila dopředu, ale to proti věhlasnějšímu soupeři, když v Turíně prohrála s Juventusem. Ten Fiorentině skoro nic nedovolil, i když si sám moc nevytvořil. Juventusu na vítězství stačila brank Gattiho z 21. minuty. Oba celky pak toho moc neměly a v celém zápase jsme viděli pouhé čtyři střely na bránu. Tento gól tak zůstal jediným a Fiorentina brala před čtvrtfinále prohru s Juventusem. Do Plzně však letí bez jakýchkoli absencí a bude proti Viktorce v plné sestavě.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Plzeň – Fiorentina tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 11.4. v 18:45 v Plzni v Doosan Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Grinfield Orel.

Vsaďte si zde
Dne 10. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.