Tipy

Plzeň – Bohemians tipy: Vyhraje favorit zápasu?

Plzeň přivítá na svém trávníku Bohemians. Forma obou týmů je téměř na stejném bodě, ale tabulkově to už vypadá jinak. Jak to podle vás dopadne? Tipy jsou zajímavé.

Plzeň – Bohemians tipy

Vybrali jsme pro vás celkem zdarma tři zajímavé tipy, které by mohly obohatit váš tiket.

plzen-bohemians-tipy

Domácí tým Plzeň je jednoznačným favoritem tohoto zápasu. U sázkařů je tento zápas velmi oblíbený. I když tým Plzeň nevyhrál už čtyři zápasy v řadě, je potřeba zmínit, že jejich domácí statistika je fakt kvalitní. Žádná prohra, jedna remíza a sedm výher. To je slušná statistika a myslíme si, že si tuto statistiku nebudou chtít nechat zničit právě Bohemians.

Plzeň – Bohemians tipy jsou sice kapánek nižší, ale rozhodně mají své opodstatnění. Jaké?

Pohled na zápas z pohledu šancí

Plzeň je velmi kvalitní klub, vlastně je to jeden z nejlepších klubů v České republice. Alespoň to tak říká ranking UEFA. Po posledních zápasech si jsme celkem jistí, že si budou chtít na domácí půdě urvat tři body jen a pouze pro sebe. Průměrný počet branek týmu Plzeň je až 1.92 a průměrný počet gólů pro tým Bohemians je pouze 1.00. Je to jeden z ukazatelů, že v tomto zápasu by mělo padnout více branek. Plzeň se nachází na třetím místě v tabulce a Bohemians až na jedenáctém. V této sezoně inkasovala Plzeň pouze 12 branek a rozdala jich až 25, zatímco Bohemians inkasovali až 29 branek a rozdali jich 21. I z těchto čísel vyplývá, že by měla Plzeň nejen vyhrát, ale dokonce by měla vsítit do brány Bohemians i více gólů.  Plzeň je rozhodně tým, který bude aspirovat na titul Fortina ligy a Bohemians se bude snažit umístit se alespoň v horní polovině tabulky. Motivaci zvítězit mají oba týmy, a proto si myslíme, že tento zápas dopadne tak, že gól dají oba týmy alespoň jeden.

Plzeň – Bohemians tipy stojí za hřích a obohatit si díky nim tiket, by vám mohlo přinést i nějaké peníze do kapsy. Co vy na to?

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápasy se nesou v duchu výher Plzně. Celkové historické statistiky jsou, že Plzeň vyhrála 16krát, Bohemians pouze 4krát a remízou skončilo 5 zápasů. Poslední dva zápasy dopadly takto.

01.08.2021 | Bohemians – Plzeň 1:2

21.02.2021 | Plzeň – Bohemians 3:1

Plzeň – Bohemians tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 27.11.2021 v 18:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje na stadionu Doosan Arena – domácí půdě FC Viktoria Plzeň.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Uvidíme, kolik gólových šancí vytvoří Jean-David Beauguel z týmu Plzně.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Na domácí ligu si můžete vsadit v kterékoliv sázkové kanceláři. Vyberte si samozřejmě tu, která vám nabízí bezpečnost a ty nejlepší kurzy.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Jedná se o zápas, který má jasného favorita. Proto byste na něho měli vsadit.

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Samozřejmě. Co třeba zkusit zápas Slavia – Teplice?

Dne 25. listopadu 2021
Napsal : Mark Z