Sportovní články

Plíšková Wimbledon 2022 – kdy bude hrát a s kým?

Neznámější tenisový turnaj je po roce zpět a nebudou na něm chybět ani české tenistky. Naší největší nadějí je Plíšková Wimbledon finalistka z minulého roku.

Plíšková Wimbledon – informace, zápasy a sledování

Karolina Pliskova Wimbledon skutečně miluje a rok od roku se zlepšuje. Prvně si Plíšková Wimbledon zahrála v roce 2010, kdy sice skončila v kvalifikaci, ale na tak mladý věk to byl dost úspěch. Pár následujících let se vždy dostala maximálně do druhého kola. Toto prokletí se jí povedlo přelomit až v roce 2018, kdy Pliskova Wimbledon dotáhla až do osmifinále. Zatím největší úspěch měla Pliskova Wimbledon finále minulý rok. V něm se utkala s Bartyovou, které ve 3 setech nakonec podlehla. Tento rok Plíšková Wimbledon finále má taky za cíl, ale letos je hlavní favoritkou Swiateková, která má perfektní formu.

Plíšková Wimbledon 2022

Přečtěte si také o Krejčíková Wimbledon .

V prvním kole se Pliskova Wimbledon postaví proti české hráčce Tereze Martincové. Aktuálně 59. hráčka světa nebude mít proti naší nejlepší hráčce moc šanci, ale určitě to nevzdá bez boje. Dle kurzů má jasně navrch Plíšková tenis Wimbledon finalistka z minulého roku.

Jak útkání Plíšková Wimbledon, tak i jiné budete mít možnost sledovať buď v televizi nebo na internetu. V televizi bude přenosy z Wimbledonu vysílat stanice Eurosport. Jestli preferujete sledování na internetu, tak k dispozici máte živé přenosy ze sázkových kanceláří. Určitě by bylo ale vhodné vsadit si v důvěryhodných sázkových kancelářích, jako například Betano nebo Fortuna.

Plíšková Wimbledon – další kola

V případě, že zápas proti Martincové Plíšková zvládne, tak v druhém kole ji bude čekat buď mladá Francouzka Burelová, nebo Britka Boulterová. Obě hráčky jsou výrazně slabší než Martincová, se kterou se Plíšková utká v prvním kole, takže postup do 3. kola by neměl být žádným problémem. Vždy se ale může něco zkomplikovat, proto nikdy není nic jisté.

On 25th Červen 2022