Tipy

Wimbledon 2022: Plíšková – Boulterová

Karolína Plíšková, naše nejlepší tenistka, se ve čtvrtek postaví proti Wimbledon 2022 divoké kartě – Katie Boulterové.

Plíšková – Boulterová tipy na zápas

Obě tenistky ve dvou setech postoupili přes soupeřky do druhého kola. Boulterovou bude čekat nelehký úkol, a to porazit 7. nejlepší hráčku světového žebříčku, Plíškovou.

Plíšková - Boulterová
Plíšková – Boulterová tipy

Dle kurzů je jasnou favoritkou ve čtvrtečním duelu česká tenistka. Karolína Plíšková v úterý nastoupila proti druhé české tenistce, Tereze Martincové. Po prvním setu, který se skončil tiebreakem, se začal druhý, opět vyrovnaný set. V něm za stavu 5:5 se zápas musel přerušit a dohrál se až ve středu. Konečný výsledek 7:6 7:5 v prospěch Plíškové, značí teda ne úplně lehký průběh. Martincová bojovala statečně ze všech sil, ale Plíšková dokázala potvrdit své kvality.

Angličanka Boulterová v prvním kole stála proti žebříčkově lepší Burelové z Francie. Dokázala si s ní poradit 7:5 a 6:3, čím potvrdila svou pozici divoké karty. Tato poměrně mladá tenistka má tedy před sebou ještě slibnou kariéru.

Kde a v kolik hodin je zápas na plánu?

Zápas druhého kola na Wimbledon 2022, kde se proti sobě postaví Plíšková – Boulterová, se bude hrát hraje ve čtvrtek v 14:30. Zápas se opět hraje na dvorcích klubu All England Club.

Plíšková – Boulterová živé vysílání

Zápas bude možné sledovat na stanici Eurosport, nebo prostřednictvím live přenosů, které naleznete na stránkách sázkových kanceláří. Doporučujeme využít služeb ověřených kanceláří, jako například SynotTip.

Plíšková – Boulterová vzájemné statistiky

Tyto hráčky se proti sobě postavili již dvakrát. Poprvé v roce 2018, kde Karolína Plíšková dokázala zápas zvítězit, i když prohrála první set. Zápas se skončil 5:7 6:0 6:3 v prospěch české hráčky. Letos se opět potkali a zápas měl opačný průběh. První set dokázala vyhrát Plíšková, ale druhé dva vyhrála Angličanka. Z pohledu Boulterové se zápas skončil 1:6 6:4 6:4. Je tedy jasné, že i v tento čtvrtek se můžeme těšit na tenisovou drámu, kde pravděpodobně uvidíme tři sety.

Kdo bude čekat ve třetím kole

Jestli se Plíškové podaří projít do třetího kola, tak se v něm utká buď se španělskou hráčkou Sorribes Tormo nebo s Francouzkou Tanovou. Pravděbodobnější je vítězství Španělky, která se momentálně nachází na 45. místě světového žebříčku. Tanová ale v prvním kole překvapivě porazila divokou kartu Serenu Williamsovou. I když má tato Američanka, někdejší světová jednička, již svůj věk, pořád dokáže soupeřky potrápit.

Často kladené otázky

  • Kde se bude utkání hrát?

Plíšková si to s Boulterovou rozdá na kurtech All England Club v Londýně.

  • V koho prospěch hovoří kurzy?

V zápase Plíšková – Boulterová tipy poměrně jasně staví do role favorita právě naši tenistku.

  • Kde je možné si na zápas podat sázku?

V případě, že si chcete vsadit na vítězství jedné či druhé hráčky, tak můžete využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, mezi které patří například Betano.

On 29th Červen 2022