Tipy

Pardubice – Mladá Boleslav : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V sobotu se proti sobě na pražském Ďolíčku postaví Pardubice a Mladá Boleslav.

Pardubice – Mladá Boleslav tipy na zápas

Pardubice zatím nepředvedli přesvědčivý výkon, a proto potřebují v sobotu proti Mladé Boleslavi uhrát alespoň 1 bod, ideálně všechny 3. Kurzy jsou ale proti nim.

Pardubice - Mladá Boleslav
Pardubice – Mladá Boleslav tipy

Mladá Boleslav na tom není o nic líp. Ze čtyř zápasů zatím ani jednou nevyhrála, a proto se s 2 body aktuálně nachází na předposledním místě tabulky. Kurzy jsou mírně nakloněny na její stranu.

Analýza zápasu Pardubice – Mladá Boleslav

Pardubice zatím po gólové stránce toho moc neukázali. Skórovat dokázali jenom v polovině zápasů, a to dohromady jenom třikrát. O tři přesné zásahy se postarali Solil, Hlavatý a Vlček. Po debaklu se Slavií nejsou Pardubice zrovna v nejlepší náladě, ale tu si plánují napravit právě v sobotu na domácí půdě proti Boleslavi. Určitě by se chtěli prosadit i víc ofenzivně, protože bez střelených branek se zápas vyhrát prostě nedá. Co se týče disciplíny, tak se Pardubice drží celkem na uzdě, až na poslední zápas, kde neunesli gólové představení Slavie. Jestli se chtějí udržet v nejvyšší fotbalové soutěži, tak budou muset začít skórovat.

Boleslav začala sezonu poměrně dobře, ale zatím si ze zápasu nikdy neodnesla 3 body. Skvělý výkon předvedla doma s Jabloncem, kde remizovala 2:2. Prohra 1:3 v Brně a následně prohra 1:3 doma se Spartou hráčům Mladé Boleslavi na náladě ale nepřidalo. V sobotu na Ďolíčku se budou muset nadstandardně snažit, jestli chtějí z pozice hostů získat plný počet bodů. Je čas začít se soustředit na domácí zápasy, ve kterých bude důležitý získat alespoň 1 bod, a zároveň na zápasy venku, ve kterých bude každý bod důležitý.

Poslední vzájemné zápasy

Pardubice hráli s Mladou Boleslaví celkem 4x. Z těchto čtyřech utkání se zrodili 2 remízy, 1 výhra Pardubic a 1 výhra Mladé Boleslavi. Skóre je tak poměrně vyrovnané, proto se v sobotu můžeme těšit na napínavý zápas.

5. 12. 2021 | Pardubice – Mladá Boleslav 3:2

8. 8. 2021 | Pardubice – Mladá Boleslav 1:1

19. 3. 2021 | Pardubice – Mladá Boleslav 2:2

21. 11. 2020 | Pardubice – Mladá Boleslav 1:4

Pardubice – Mladá Boleslav Fortuna liga živé vysílání

Živý přenos z tohoto zápasu budete moct sledovat na O2 TV nebo Fortuna TV. Utkání se koná v sobotu 27. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Zápas se bude hrát na Ďolíčku v Praze, kde hrají Pardubice své domácí zápasy. Ďolíček má kapacitu 6 300 míst.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v utkání Pardubice – Mladá Boleslav tipy favorizují?

Favoritem v tomto zápase jsou hosté z Mladé Boleslavi.

Dne 24. srpna 2022
Napsal : Tomas