Tipy

Pardubice – Liberec : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V 16:00 se v neděli utkají i FK Pardubice a FC Slovan Liberec.

Pardubice – Liberec tipy na zápas

Pardubice jsou na tom aktuálně hodně špatně. Mají za sebou první dva zápasy nové sezony Fortuny Ligy a zatím nezískali ani jeden bod.

Pardubice - Liberec
Pardubice – Liberec tipy

Liberec je na tom úplně jinak. Zatím jako jediný v tabulce má na kontě dvě výhry a je tak na jejím čele. V Pardubicích se ale domácí budou snažit vyhrát, proto jsou kurzy na tento zápas skutečně vyrovnané.

Analýza zápasu Pardubice – Liberec

FK Pardubice minulou sezonu skončili na předposledním místě v tabulce a hráli tak o záchranu. Povedlo se jim udržet ale za jakou cenu. V nové sezoně se opět trápí, co je na týmové morálce značně vidět. V prvním zápase prohráli doma s Českými Budějovicemi, v druhém zase v Plzni. Sbírají více žlutých karet, na co si s Libercem určitě musí dávat pozor. Jediný gól Pardubic střelil zatím jenom Tomáš Solil, co ani není útočník. Jestli chtějí Pardubice doma pomýšlet na bodový zisk, tak budou muset zabrat v útoku.

Liberec pod taktovkou Luboše Kozla zatím ani jednou nezaváhal. V prvním utkání proti pražské Spartě dokázali zásluhou Frýdka a Zeleného překvapit a vyhrát 2:1 na půdě soupeře. Pak doma proti Teplicím se předvedli v plné parádě a vyhráli 5:1. O góly se postarali Doumbia, Talovjerov a hattrickem přispěl Van Buren. Liberec je tak v dobré náladě a v neděli v ní určitě hodlá pokračovat.

Poslední vzájemné zápasy

Pardubice se s Libercem utkali jenom 4x. Z toho se zrodila jedna remíza, jedno vítězství Pardubic na domácí půdě a dvě výhry Liberce. I když Pardubice proti Liberci nevyhráli už téměř dva roky, v neděli by to na Ďolíčku mohlo dopadnout jinak.

9. 3. 2022 | Pardubice – Liberec 1:4

11. 9. 2021 | Pardubice – Liberec 2:2

26. 2. 2021 | Pardubice – Liberec 1:4

27. 9. 2020 | Pardubice – Liberec 3:0

Pardubice – Liberec Fortuna liga živé vysílání

Jestli se budete chtít na tento zápas podívat prostřednictvím nějakého přenosu, tak jej najdete na O2 TV a Fortuna TV. Na ČT Sport se zápas vysílat nebude. Utkání se koná v neděli 14. 8. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se bude tento zápas hrát?

Pardubice dočasně mají jako domácí stadion pražský Ďolíček, kde se bude hrát i tento zápas. Kapacita tohoto stadionu je 6 300 diváků.

Kde je možné si na toto utkání vsadit?

Doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, ke kterým patří sázkové kanceláře Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v duelu Pardubice – Liberec tipy favorizují?

Tipy jsou v tomto duelu skutečně vyrovnané, proto zápas jasného favorita na vítězství nemá.

Dne 12. srpna 2022
Napsal : Tomas