Tipy

Pardubice – Jablonec : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní odpoledne přinese i duel mezi posledními Pardubicemi a silným Jabloncem.

Pardubice – Jablonec tipy na zápas

Pardubice jsou na cestě vypadnutí z nejvyšší české fotbalové soutěže a už je to téměř jisté. Kurzy v sobotu nejsou vůbec na jejich straně, i když v posledním vzájemném zápase dokázali Jablonec porazit.

Pardubice - Jablonec
Pardubice – Jablonec tipy

Jablonec vždy patřil ke klubům, které se pravidelné umísťovali v top 5. Minulou sezonu ale zaváhal a měl blízko vypadnutí. Letos vidíme zlepšení ale pořád to není to co kdysi. V sobotu jsou ale kurzy na jeho straně.

Analýza zápasu Pardubice – Jablonec

Vyhrát jenom jeden z deseti zápasů, to je recept na to jak vypadnout z nejvyšší ligy. Pardubice bohužel jdou tímto směrem a už neexistuje moc scénařů, které by je od tohoto osudu zachránili. Jediné tři body, které letos získali byli ale proti vcelku silnému Liberci. S Jabloncem dokázali Pardubice držet krok i když hrál mnohem lépe, proto v tomto zápase není vše ztraceno. Výhoda domácího prostředí dává Pardubicím teoretické šance na nějaký bodový zisk.

Jestli se Jablonec chce vrátit do top 5, tak bude muset začít ve velkém vyhrávat. Zápas proti Pardubicím, nejslabšímu týmu ligy, je k tomu skvělou příležitostí. V posledních třech zápasech dokázal Jablonec vyhrát proti Hradci Králové, Slovácku i Brnu, proto je při chuti. V sobotu na Ďolíčku bude muset ukázat svou sílu a získat tak potřebné 3 body, které ho můžou posunout blíže k nejlepší pětici.

Poslední vzájemné zápasy

Pardubice se s Jabloncem utkali celkově v 5 zápasech, ze kterých dokázali Pardubice vyhrát jenom 1, a to shodou okolností ten poslední. Jablonec jako silnější tým vyhrál ve 2 případech, a remíza se zrodila ve vzájemných zápasech 2x.

23. 4. 2022 | Pardubice – Jablonec 1:0

3. 4. 2022 | Pardubice – Jablonec 1:1

31. 10. 2021 | Pardubice – Jablonec 1:1

29. 5. 2021 | Pardubice – Jablonec 0:1

23. 8. 2020 | Pardubice – Jablonec 0:1

Pardubice – Jablonec Fortuna Liga živé vysílání

Když byste rádi tento zápas sledovali živě, tak na České Televizi byste jej hledali marně. ČT letos totižto nemá práva pro vysílání zápasů Fortuna Ligy. Přímý přenos naleznete na Fortuna TV nebo O2 TV. Zápas se hraje v sobotu 8. 10. 2022 odopoledne v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Sobotní zápas se hraje v Praze na stadionu Ďolíček, který je domácím stadionem Pardubic a má kapacitu pro 6 300 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Když byste si rádi zápas o něco víc okořenili, tak k dispozici máte možnost vsadit si na jeho výsledek – doporučujeme využít služeb sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat, jako například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Pardubice – Jablonec tipy favorizují?

Favoritem v tomto sobotním duelu jsou hosté z Jablonce.

On 6th Říjen 2022