Tipy

Pardubice – České Budějovice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Pardubice se řadí mezi ty nejsilnější týmy v nejvyšší české soutěži, a paradoxně se v neděli postaví proti jednomu z těch nejslabších – SK Dynamo České Budějovice.

Pardubice – České Budějovice tipy na zápas

V neděli Pardubice přivítají na Ďolíčku SK Dynamo České Budějovice a bude se na co koukat. Pardubice minolou sezonu skončili na skvělém šestém místě v tabulce, takže tuto sezonu mají namířeno do top 5. Kvalitu ve svých řadech na to tento mílník určitě mají.

Pardubice - České Budějovice
Pardubice – České Budějovice tipy

České Budějovice jsou na pokraji vypadnutí z první ligy, proto budou muset tuto sezonu opravdu zabrat.

Analýza zápasu Pardubice – České Budějovice

Již třetí sezonu bude Pardubice trénovat Jaroslav Novotný, kterého systém v poslední době opravdu funguje. Tento rok do Pardubic přijde překvapivá posila až z Brazilie. Ofenzivní hráč Leandro Lima, kterému je jenom dvacet let, má před sebou velkou výzvu. Pardubický kádr je už i bez něj dost kvalitní, takže jestli chce si chce zahrát v každém zápase, tak bude muset hrát tak, jak v přípravném utkání s Vlašimí, kde se mu podařilo skórovat.

Hlavním trenérem Českých Budějovic bude letos Jozef Weber a nebude mít vůbec lehký úkol – zachránit Budějovice před vypadnutím z první ligy. Brankářskou jedničkou bude pravděpodobně Šípoš a na opačné straně hřiště, na hrotu, bude Zajíc. Mladým talentem v útoku Budějovic je Hais, kterému je jenom 19 let. Posilou na křídlech jsou Roman Potočný z Baníku Ostrava, který se přidá ke stálicím jménem Hora a Mršič. Do Slavie ze zálohy odešel Valenta, kterého by měl nahradit Grič z Trnavy.

Poslední vzájemné zápasy

Pardubice se s Českými Budějovicemi potkali jenom čtyřikrát. Pardubice nedokázali vyhrát ani jednou, naposledy se jim povedlo uhrát remízu 3:3. Dynamo České Budějovice tak dokázali vyhrát až třikrát, a vždy o dva góly.

5. 3. 2022 | Pardubice – České Budějovice 3:3

2. 10. 2021 | Pardubice – České Budějovice 1:3

9. 5. 2021 | Pardubice – České Budějovice 0:2

17. 1. 2021 | Pardubice – České Budějovice 0:2

Pardubice – České Budějovice Fortuna liga živé vysílání

Utkání mezi Pardubicemi a Českými Budějovicemi budete mít šanci sledovat prostřednictvím Fortuna TV nebo O2 TV. ČT nezískalo práva pro vysílání letošního ročníku Fortuna Ligy, proto na ČT sport ani tento zápas nenaleznete. Utkání se hraje v neděli 31. 7. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se utkání bude hrát?

Pardubice se s Českými Budějovicemi utkají na domácím stadionu Ďolíček, který má kapacitu pro 6 300 diváků.

Kde bych si mohl na toto utkání vsadit?

K dispozici máte více možností, ale my určitě doporučujeme vsadit si v jedné z ověřených sázkových kanceláří jako SynotTip, Betano nebo Fortuna.

Koho v utkání Pardubice – České Budějovice tipy postavili do role favorita?

V tomto zápase je favoritem domácí kádr z Pardubic.

On 29th Červenec 2022