Tipy

Pardubice – Bohemians : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Pardubice, které jsou na posledním místě v tabulce, se v neděli na domácí půdě utkají s pražskou Bohemkou.

Pardubice – Bohemians tipy na zápas

Nikdo by nečekal, že Pardubice se budou v první lize pořád držet, ale toto už asi dlouho nepotrvá. V neděli jsou kurzy opět proti nim.

Pardubice - Bohemians
Pardubice – Bohemians tipy

Bohemce se sice daří o něco líp než v minulých letech, ale proti Pardubicím vůbec hrát neumí. Kurz stoji na jejich straně, tak je nejvyšší čas vzájemné statistiky napravit.

Analýza zápasu Pardubice – Bohemians

Pardubice se tuto sezonu trápí a jsou jednoznačně nejslabším klubem v lize. Z 8 zápasů, které zatím odehráli, dokázali vyhrát jenom jeden. I když tento triumf zaznamenali proti poměrně dobrému Liberci, pořád to není dost na to aby tento klub mohl setrvat v české nejvyšší fotbalové soutěži. Ve všech zápasech aktuální sezony Bohemka dokázala skórovat jenom 4x, co je skutečně málo. Proti Bohemce mají ale Pardubice až překvapivě dobré výkony, co se tak často nevidí. To všechno je ale pravděpodobně věcí minulosti, jelikož Pardubice aktuálně hrají dost špatně.

Bohemce se naopak letos daří o něco víc. Aktuálně jí patří 8. místo v tabulce, díky 3 výhrám, 2 remízám a 3 prohrám. V posledním zápase minulý víkend ale Bohemians prohráli 0:2 s Libercem, a to i přesto, že hráli doma. Teď mají šanci svou chybu napravit a proti Pardubic se ukázat. I když jsou v pozici hostů, zápas se hraje v Praze a dokonce na Ďolíčku, kde hrají taky oni domácí zápasy.

Poslední vzájemné zápasy

Pardubice s Bohemkou hráli spolu jenom 5x, ale za to Pardubice dokázali vyhrát až 3x, zatím co Bohemka jenom jednou. Je to asi jediný klub, proti kterému mají Pardubice tak dobrou bilanci. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila jenom jednou.

1. 5. 2022 | Pardubice – Bohemians 1:0

18. 12. 2021 | Pardubice – Bohemians 2:1

21. 8. 2021 | Pardubice – Bohemians 3:0

9. 4. 2021 | Pardubice – Bohemians 0:2

5. 12. 2020 | Pardubice – Bohemians 1:1

Pardubice – Bohemians Fortuna Liga živé vysílání

Živé vysílání tohoto utkání bude dostupné na O2 TV a Fortuna TV. ČT Sport na zápasy Fortuna Ligy nemá práva, proto se zde vysílat nebudou. Duel se hraje v neděli 18. 7. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Nedělní duel Pardubic a pražské Bohemky se bude hrát na stadionu Ďolíček na Praze 10, který má kapacitu pro 6 300 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Když máte chuť na sázku na tento zápas, tak doporučujeme využít jednu ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěrovat – Fortuna, SynotTip či Betano.

Koho v zápase Pardubice – Bohemians tipy favorizují?

Jasným favoritem v zápase mezi Pardubicemi a Bohemkou jsou právě hosté z Prahy.

Dne 16. září 2022
Napsal : Tomas