Tipy

Nizozemsko – Wales : Liga národů 2022 tipy zápasu

Lídra čtvrté skupiny nejvyšší kategorie Ligy národů, Nizozemsko, čeká poměrně jednoduchý duel proti Walesu, který je v dané skupině na posledním čtvrtém místě.

Nizozemsko – Wales tipy na zápas

Nizozemsku se zatím na šampionátu výrazně daří. V dvou ze tří zápasů dokázali vyhrát, a to dokonce z pozice hostujícího týmu. V posledním pátečním duelu proti Polsku na domácí půdě se jim podařilo získat jenom 1 bod díky remíze 2:2. Polsko má kvalitní kádr, a tak nebyl tento výsledek žádným velkým překvapením.

Nizozemsko - Wales
Nizozemsko – Wales tipy

Wales je na tom úplně opačně. V Polsku prohrál 1:2, pak na domácí půdě s Nizozemskem opět 1:2, a ve třetím zápase doma proti Belgii uhrál jenom remízu 1:1. Ze tří zápasů má tedy jenom jeden bod, co je opravdu těžká situace, když by chtěl pomýšlet ještě na postup ze skupiny.

Analýza zápasu Nizozemsko – Wales

Domácí Nizozemsko nepotřebuje nasadit své největší hvězdy, jelikož by si s Walesem měl poradit docela bez problémů. Každopádně, do brány nastoupí Cillessen, v obraně bude Timber, De Ligt a De Vrij, před nimi ve středě pole bude Dumfries, Klaassen, Berghuis, F de Jong a Blind. Útok patří dvěma hráčům – Gakpo a Memphis.

Wales bude muset nasadit to nejlepší co má k dispozici, když teda chce ze zápasu vytěžit co nejvíc bodů. V bráně bude chytat Hennessey, před ním v obraně bude Davies, Rodon a Mepham. Záložník Ampadu bude krýt střed pole, silný útok bude mít hráče Ramsey, Wilson, Roberts a N Williams. Na hrotu útoku Walesu budou hvězdy James a Bale. Právě od nich celý tým nejvíc očekává.

Poslední vzájemné zápasy

Domácí Nizozemsko je jasným favoritem v tomto utkání, jelikož ve vzájemných zápasech dokázal Wales vždy porazit. Jednak má mnohem kvalitnější a sehranější tým než Wales, ale zároveň nám ukázalo, že i na půdě soupeře dokážou získat tři body. Právě minulou středu kdy se tyto dva týmy utkali, naznačili asi jak bude úterní duel probíhat.

8. 6. 2022 | Nizozemsko – Wales 2:1

1. 6. 2008 | Nizozemsko – Wales 2:0

Nizozemsko – Wales liga národů živé vysílání

Bohužel, tento zápas nebude žádná česká televize vysílat, takže jediná možnost jak ho sledovat bude prostřednictvím live přenosu od sázkových kanceláří. Doporučujeme jednu z ověřených kanceláří na našem trhu, a to například Betano, Fortuna nebo SynotTip. Vysílání se začíná v úterý večer ve 20:45.

Často kladené otázky

Kde se vlastně bude zápas v úterý hrát?

Utkání se odehraje na stadionu De Kuip v Rotterdamu, jiným názvem Stadion Feijenoord, s kapacitou 51 117 míst.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

V jakékoliv sázkové kanceláří – doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří jako Fortuna, Betano nebo SynotTip.

Komu dávají v zápase Nizozemsko – Wales tipy přednost?

Favoritem v úterním utkání je s přehledem domácí Nizozemsko.

Dne 12. června 2022
Napsal : Tomas