Tipy

Nizozemsko – Belgie : Liga národů 2022 tipy zápasu

Nejzajímavější zápas nedělního večera se hraje v skupině D mezi Nizozemskem a Belgií.

Nizozemsko – Belgie tipy na zápas

Nizozemsko zatím vede skupinu D v Lize národů se 4 výhrami a 1 remízou. Tento tým je zatím neporažen a proto je v neděli v zápase proti Belgii favoritem.

Nizozemsko - Belgie
Nizozemsko – Belgie tipy

Belgie je na tom podobně jako Nizozemsko, s tím rozdílem že místo jedné výhry má jednu prohru navíc. Zatím jí patří druhé místo v tabulce, a tak v zápase určitě není outsiderem.

Analýza zápasu Nizozemsko – Belgie

Nizozemsku se zatím daří až překvapivě dobře ve skupině, která je sama o sobě dost silná. Je v ní Belgie, Wales a Polsko. Proti všem těmto týmům dokázalo Nizozemsko minimálně jednou vyhrát. Jedinou remízu zaznamenalo Nizozemsko s Polskem, překvapivě doma. Zápas se zde skončil 2:2. V odvětě si ale Nizozemsko v Polsku již napravilo chuť a dokázalo zvítězit 2:0. Zatím to teda vypadá tak, že na Nizozemce je každý krátký, včetně Belgie. Tu dokázali Nizozemci zdolat v Bruselu 4:1, takže v domácí odvětě mají určitě dost dobré šance na výhru. V bráně Nizozemska stojí Pasveer, z hráčů v obraně stojí za zmínku Van Dijk a Ake. Střed pole dominuje De Jong a v útoku Gakpo.

Belgie zaznamenala jedinou prohru právě jenom proti Nizozemsku. V ostatních zápasech téměř vždy uspělo, takže zaslouženě mu patří druhá příčka v tabulce. Jednoznačně má silný tým, ve kterém nechybí jména jako Courtois, Vertonghen, Carrasco, De Bruyne či Hazard. V neděli nebudou mít lehký úkol, a proto by se alespoň remíza pro Belgii dost cenila.

Poslední vzájemné zápasy

Nizozemsko se s Belgií utkalo už celkově v 128 zápasech, ze kterých dokázalo vyhrát až 56. Dánsku se ve vzájemných zápasech povedlo dominovat 41x a remíza se v těchto utkáních zrodila 31x.

3. 6. 2022 | Nizozemsko – Belgie 4:2

16. 10. 2018 | Nizozemsko – Belgie 1:1

9. 11. 2016 | Nizozemsko – Belgie 1:1

15. 8. 2012 | Nizozemsko – Belgie 2:4

29. 5. 2004 | Nizozemsko – Belgie 0:1

Nizozemsko – Belgie Liga národů živé vysílání

Duel mezi Nizozemskem a Belgií v skupině D bude určitě stát za to, proto si nenechte ujít jeho živý přenos. Zápas bude vysílat v televizi stanice Sport 1 a na internetu bude k dispozici v rámci živého vysílání v sázkových kancelářích. Duel se hraje v neděli 25. 9. 2022 v 20:45 hodin večer.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Nedělní utkání mezi Nizozemskem a Belgií se bude hrát na Amsterdam Aréně, která má kapacitu pro až 55 865 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Vsadit si samozřejmě můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb jedné z těch, kterým se dá důvěrovat, jako například Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v duelu Nizozemsko – Belgie tipy favorizují?

Mírným favoritem v tomto utkání je domácí tým z Nizozemska.

Dne 24. září 2022
Napsal : Tomas