Tipy

Nizozemsko – Anglie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Euro se blíží do samotného konce a budeme po tomto souboji znát i druhého finalistu, který vzejde z tohoto souboje dvou odlišných celků. Naše Nizozemsko – Anglie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Nizozemsko – Anglie kurzy

Nizozemsko – Anglie tipy

Postup Anglie

Naším prvním tipem pro utkání mezi Nizozemskem a Anglií je, že přijde postup Anglie i přes jejich hroznou hru. Anglie se tak dostala do semifinále a dle nás projde až do samotného souboje o trofej. Anglie neprohrála již pět utkání v řadě.

Méně než 2,5 gólů

Naším druhým tipem pro utkání mezi Nizozemskem a Anglií je, že uvidíme maximálně dvě branky, jak tomu bývá v zápasech Anglie zvykem. Tuto statistiku jsme u ní viděli v šesti posledních utkáních.

Vsaďte si zde
Nizozemsko - Anglie tipy

 

Analýza zápasu Nizozemsko – Anglie

Nizozemsko

Nizozemci prošli do semifinále ze čtvrtfinále, ve kterém se utkali v náročném boji proti Turkům. Ti nedarovali nic zadarmo a také dlouho vedli. Nakonec však přišel obrat a Turci tak i po dobrém výkonu museli odletět domů. Turecko otevřelo skóre ve 35. minutě, když se prosadil Akaydin a tohle vedení vydrželo hluboko do druhé půle. Tam se však Nizozemci vzchopili a v 70. minutě srovnával de Vrij na něhož o pět minut později navázal vlastní brankou Muldur, který tak poslal Nizozemsko do vedení a to vydrželo zbylých patnáct minut.

Anglie

Anglie byla vypadnutí ještě blíže a to proti skvěle hrajícímu Švýcarsku. Byl to však velmi nudný průběh a na branku jsme čekali téměř do konce. Tam v 75. minutě přišla branka právě Švýcarů a vypadalo to, že Anglie pojede domů. Pět minut na to však dokázal individuální šanci skvěle zakončit Saka a zápas šel do prodloužení. V tom jsme nic zásadního neviděli a rozhodovaly penalty. Hned v první zklamal Akanji a neomylná Anglie si pohlídala svých pět kopů a dokázala postoupit do semifinále Eura.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Nizozemsko – Anglie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 10.7. ve 21:00 v Dortmundu v Signal Iduna Parku.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Felix Zwayer.

Vsaďte si zde
Dne 9. července 2024
Nizozemsko – Anglie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.