Tipy

Newcastle – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Manchester City se postupně dotahuje zpět na první ligovou příčku. Stát mu v cestě bude Newcastle, který ani zdaleka nenapodobuje minulou sezónu a momentálně bojuje vůbec o setrvání v první desítce. Naše Newcastle – Man. City tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Newcastle – Man. City kurzy

Newcastle – Man. City tipy

Výhra Man. City

Naším prvním tipem pro tento zápas je jasná výhra Man. City. Tomu se momentálně daří a drží si už osm zápasů v řadě neporazitelnost. Newcastlu se naopak už delší dobu nedaří a z posledních pěti zápasů vyhrál pouhý jeden.

Více než 2,5 gólů

Pro toto utkání zároveň tipujeme minimálně tři góly. U obou týmů jsme tuto statistiku viděli v sedmi z posledních devíti zápasů a je tak pravděpodobné, že tento výsledek uvidíme i v tomto utkání.

Vsaďte si zde

Newcastle - Man. City tipy

Analýza zápasu Newcastle – Man. City

Newcastle

Newcastle hrál poslední ligové utkání přesně na nový rok. Proti Liverpoolu se mu vůbec nedařilo. Liverpool dokázal pokořit rekord v xG (očekávaných gólech). Těch měl hned 7,11, což je nový rekord Premier League. Ze strany Reds přišlo hned 34 střeleckých pokusů. V první půli nedokázal Mo Salah proměnit penaltu a dalších 17 střel se do brány nevmístilo. Ve druhé půli začal Liverpool rychle a hned ve 49. minutě se prosadil Salah. Newcaslte na to odpověděl gólem Isaka. Liverpool byl však mnohem lepší a zaslouženě přišly další tři góly od Jonese, Gakpa a z druhé penalty Salaha. Na toto za Newcastle odpověděl ještě Botman. Newcastle obdržel čtyři góly, ale tady jich mohlo přijít klidně dalších šest. Newcastlu bude chybět Pope, Manquillo, Targett, Anderson, Joelinton, Murphy, Tonali, Willock, Barnes a Wilson.

Man. City

Manchester City hrál naposled ligový zápas ještě v minulém roce. V tomto zápase dokázal snadno potvrdit roli favorita a zvítězil poměrně snadno, i když se k mnoha brankám nedostal. Už ve 14. minutě šel do vedení po gólu Rodriho a zbytek poločasu spíše kontroloval výsledek. Soupeř City se za celý zápas dostal ke čtyřem střelám, přičemž City hned k osmnácti. Ve druhé půli pokračovalo City ve statistické dominanci. Třeba držení míče bylo z 81% na jejich straně. Vítězný gól pak přišel od Álvareze v 61. minutě a City už další z mnoha šancí neproměnilo. City bude v tomto zápase bez Carsona, Akanjiho, Stonese, Silvy a Haalanda.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Newcastle – Man. City tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 13.1. v 18:30 v Newcastle v St. James Parku.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou naleznete u Skylinku.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Chris Kavanagh.

Vsaďte si zde
Dne 12. ledna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.