Tipy

Newcastle – Dortmund: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Druhým zápasem ve “Skupině smrti” bude zápas prvního s posledním. Tento zápas může rozhodnout o působení Dortmundu v jarní části a také si v něm může Newcastle téměř zajistit účast na jaře v minimálně Evropské lize. Naše Newcastle – Dortmund tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Newcastle – Dortmund kurzy

Newcastle – Dortmund tipy

Remíza

Oba týmy mají momentálně skvělou formu. BVB neprohrálo již pět zápasů v řadě a Newcastle si drží neporazitelnost už téměř dva měsíce. Oba týmy jsou dle nás momentálně vyrovnané a myslíme si, že uvidíme podobný zápas jako tehdy Newcastlu s AC Milánem.

Méně než 2,5 gólu

Druhý tip se tyká gólů a u tohoto zápasu to nevidíme na více, jak dvě branky. Newcastle sice góly střílí a to BVB taky, ale na evropské scéně zažijí oba celky jiný průběh.

Vsaďte si zde

Newcastle - Dortmund tipy

Analýza zápasu Newcastle – Dortmund

Newcastle

Newcastlu poslední víkendová zkouška před dalším evropským utkáním vyšla a to ve velkém stylu, kdy svého soupeře snadno rozebral a nechal si doma všechny tři body. Crystal Palace si paradoxně vytvořil více šancí, ale gól mu to nepřineslo ani jeden. Newcastlu na čtyři góly stačilo sedm střel na bránu. Tyto čtyři góly padly po střelách Murphyho, Gordona, Longstaffa a Wilsona. Crystal Palace vytvořil patnáct ze sedmnácti střel až ve druhé půli. V té byl opravdu lepším týmem, ale to už za stavu 0:3 bylo jedno. Newcastlu bude chybět Botman, Barnes a Willock.

Dortmund

Dortmund si se svým soupeřem také poradil, ale trápila ho spíš efektivita, která byla dlouhou dobu na bodě mrazu proti Werderu Brémy. V prvním poločase Brémy nevystřelily ani jednou a BVB si nechávalo zápas na svých kopačkách. Akorát to bylo dlouho bez gólu. Jediný přišel až v 67. minutě z nohy Brandta, který tento zápas tímto gólem rozhodl. Proti takovému soupeři to nebylo vůbec přesvědčivé, ale výhra je výhra. BVB trápí absence Meuniera, Moreyho, Duranvilla a Moukoka.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Newcastle – Dortmund tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 25.10. ve 21:00 v Newcastlu v St. James Parku

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanci Nova Sport 4, kterou můžete najít u O2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tato informace ještě nebyla oznámena.

Vsaďte si zde
Dne 23. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.