Tipy

Newcastle – Arsenal tipy na Premier League

Tento víkend se v Premier League můžeme těšit na důležitý zápas v boji o titul a o příčky v TOP4. Newcastle má výhodu domácího prostředí, ale Arsenal si nesmí dovolit už žádnou ztrátu bodů, pokud chce zůstat v boji o titul. Naše Newcastle – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Newcastle – Arsenal tipy

Více než 2,5 gólu

Naší první předpovědí pro tento zápas je, že uvidíme minimálně tři góly. Tato předpověď vyplývá z posledních výsledků, když v sedmi posledních zápasů Arsenalu padly vždy minimálně tři góly. U Newcastlu to je v každém z posledních šesti.

Oba týmy vstřelí gól

Druhou předpověď podporuje ta první, a pokud uvidíme tři góly, tak uvidíme góly i na obou stranách. V zápasech domácích padly góly na obou stranách v pěti z posledních šesti zápasů. U Arsenalu to bylo v každém z posledních osmi.

Newcastle - Arsenal tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Newcastle – Arsenal

Newcastle

Newcastle zaostával doma za Southamptonem a na přestávce vedl 1:0. Magpies však ve druhém poločase otočili vývoj utkání díky penaltě Wilsona a vlastnímu gólu Walcotta a nakonec si zabalili pohodlné vítězství 3:1. Lascelles, Krafth, Saint-Maximin, Longstaff a Fraser mají tento víkend absenci kvůli zranění.

Arsenal

Arsenal si v polovině týdne zajistil vítězství 3:1 doma proti Chelsea, což je výsledek, který chce Arteta zopakovat. Odegaard skóroval dvakrát v prvním poločase a Jesus dal další a o přestávce zvýšil na 3:0. Chelsea ve druhé pětačtyřiceti minutovce stáhla branku, ale nikdy nehrozila žádným comebackem. Tomiyasu, Gabriel, Elneny a Saliba by mohli zmeškat výlet do St. James.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Newcastle – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 7.5. v 17:30 v St. James Parku.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Newcastle je třetí před Manchesterem United, na který má náskok dvou bodů. Arsenal je druhý a na City ztrácí jeden bod, ale má o zápas více. Na třetí Newcastle má pak náskok 13 bodů.

Vsaďte si zde
Dne 5. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.