Tipy

Německo – Skotsko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Dočkáme se začátku největšího letošního turnaje. Hrát se bude Mistrovství Evropy 2024. To nezačne jinak, než zápasem domácího týmu, který je klasicky umístěn ve skupině A. Naše Německo – Skotsko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Německo – Skotsko kurzy

Německo – Skotsko tipy

Výhra Německa

Německo je silným favoritem na vítězství i díky tomu, že hraje domácí turnaj. Samozřejmě má také i silný tým a na papíře určitě silnější než Skotové. Německo neprohrálo již pět posledních vzájemných utkání se Skotskem a také čtyři svá poslední utkání.

Méně než 2,5 gólů

Zároveň si myslíme, že uvidíme mírně opatrnější utkání a tím pádem maximálně dvě branky. Sice to sázkařské stránky vidí naopak, ale za nás bude první zápas takovéhoto turnaje trochu nudnějším, než by se dalo čekat.

Vsaďte si zde

Německo - Skotsko tipy

Analýza zápasu Německo – Skotsko

Německo

Německo před turnajem odehrálo v rámci přípravy na závěrečný turnaj dva přátelská utkání. Oba hrálo doma. V prvním se utkalo s Ukrajinou a z tohoto utkání němečtí fanoušci moc nadšení nebyli. Německo si sice vytvořilo 27 střeleckých příležitostí, ale ani to nakonec nestačilo na vstřelení gólu. Ukrajina byla mnohem méně aktivní a zápas tak ukopala na bezgólovou remízu. V posledním přípravném zápase hráli Němci proti Řecku. To bylo diskutabilně lepší, ale Německo si po nedobrém výkonu vydřelo výhru v závěru. Řekové sice v poločase vedli, ale ve druhé půli se domácí zmohli a otočili výhru na svou stranu. V 55. minutě srovnal Havertz a v poslední minutě utkání zařídil výhru domácích Gross. Německo je tak připraveno na čtyřtýdenní závěrečný turnaj.

Skotsko

Skotsko si v rámci přípravy před ME zahrálo také dva utkání. Proti Gibraltaru a proti Finsku. Proti Gibraltaru z toho dle očekávání bylo lehké vítězství, ale cesta k brance byla dlouhá. V prvním poločase jsme neviděli žádnou a museli jsme si počkat až do druhé půle. Gibraltar za celý zápas vystřelil jednou. Ve druhé půli dokázal za Skoty otevřít skóre Christie v 58. minutě a v 85. minutě na něj navázal Adams a završil skóre na konečných 2:0. Proti Finsku to už výsledkově neklaplo. Ani zde nepřišla branka v první půli, ale v té druhé se na startu Skotové rozjeli, když si nejdřív v 54. minutě dal Hoskonen vlastní branku a otevřel tak skóre. Za tři minuty na to navázal Shankland a Skotsko vedlo už 2:0. Tohle vedení však na výhru nestačilo. Finsko se v závěru zvedlo. Prvně snížilo v 72. minutě po gólu Kallmana a srovnání pak přišlo v 85. minutě, když se z penalty prosadil Antman. Skotsko tak v posledním přáteláku před EURem bralo remízu 2:2.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Německo – Skotsko tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 14.6. ve 21:00 v Mnichově v Allianz Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Clement Turpin.

Vsaďte si zde
Dne 13. června 2024
Německo – Skotsko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.