Tipy

Německo – Maďarsko : Liga národů 2022 tipy zápasu

Německo v pátek večer na Red Bull Aréně v Lipsku přivítá Maďarsko.

Německo – Maďarsko tipy na zápas

Německo letos ještě neprohrálo, proto je jednoznačných favoritem v tomto utkání, navíc když hraje na domácí půdě.

Německo - Maďarsko
Německo – Maďarsko tipy

Maďaři mají na kontě nějaké prohry, ale jenom se silnějšími mužstvi. Proti Německu v červnu dokázalo doma remizovat, ale teď bude mít mnohem těžší úkol.

Analýza zápasu Německo – Maďarsko

Německo má již tradičně silný tým, který je doma porazit téměř nemožné. Přesvědčili se o tom i Italová v posledním zápase, kdy s Německem prohráli 2:5. Hansi Flick tak má jasnou vidinu pro svou reprezentaci – z každého zápasu získat alespoň bod a doma bezpodmíněčně tři body. S tak silným kádrem jako má Německo teď, to jde celkem snadno. V bráně stojí Neuer, který je již dlouhá léta německou jedničkou. V obraně hrají Sule, Rudiger, Raum a Kehrer, střed pole patří hráčům Goretzka a Kimmich. V útoku stojí Hofmann, Muller a Sane – obávaná trojice, na kterou je potřeba si dávat pozor. Na hrotu německé jedenáctky stojí Timo Werner.

Maďarskému národnímu týmu se tolik nedaří ale za zmínku určitě stojí úvodní výhra nad Anglií 1:0. Pak Maďarsko prohrálo s Itálií, remizovalo s Německem a prohrálo s Anglií. Do pátečního zápasu tak Maďaři jdou mírně znechuceni, ale musel by se stát zázrak aby si z tohoto duelu odvezli alespoň bod. Zároveň v tomto utkání bude chybět Roland Sallai, který má zraněné oko. Pro trenéra to je tak problém na víc.

Poslední vzájemné zápasy

Maďaři dokázali Německo porazit jenom jednou v historii, a i to v roce 2004. Od té doby německý národní tým v zápase proti Maďarsku neprohrál. Německo dokázalo dvakrát vyhrát a dvakrát se ve vzájemných zápasech zrodila remíza.

11. 6. 2022 | Německo – Maďarsko 1:1

23. 6. 2021 | Německo – Maďarsko 2:2

4. 6. 2016 | Německo – Maďarsko 2:0

29. 5. 2010 | Německo – Maďarsko 3:0

6. 6. 2004 | Německo – Maďarsko 0:2

Německo – Maďarsko Liga národů živé vysílání

Přímý přenos z tohoto zápasu budete moct sledovat na více místech. V televizi se nabízí přenos na Sport 1. Pro hazardní hráče je k dispozici i živé vysílání v online kasinech, kde ale budete muset mít uzavřenou sázku. Zápas se hraje v pátek 23. 9. 2022 v 20:45 hodin.

Často kladené otázky

Kde se bude toto utkání hrát?

Duel v pátek se bude hrát na Red Bull Aréně v Lipsku, která má kapacitu pro až 47 069 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Když si chcete tento zápas udělat o něco zajímavější, tak doporučuejeme si vsadit v jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěrovat – Fortuna, SynotTip či Betano.

Koho favorizují v utkání Německo – Maďarsko tipy?

Jednoznačným favoritem v pátečním utkání je domácí Německo.

Dne 22. září 2022
Napsal : Tomas