Tipy

Německo – Japonsko tipy na Mistrovství světa 2022

Druhým středečním zápasem na programu na MS 2022 je duel mezi Německem a Japonskem v skupině E.

Německo Japonsko tipy na zápas

Německo, jakožto čtyřnásobný mistr světa, by letos opět rádo bodovalo. Na posledním šampionátu v roce 2018 skončilo již v skupinové fázy, co byl jeho nejhorší výsledek vůbec. Ve vstupním zápase na MS 2022 proti Japonsku jsou ale kurzy na jeho straně.

 

Kvalita japonského fotbalu se za posledních 25 let výrazně zlepšila. Od roku 1998 jsou Japonci stálou součástí MS ve fotbale, a nechybí na tomto šampionátu ani letos. Ve skupině se Španělskem a Německem je ale jeho postup dost nepravděpodobný. V úvodním zápase proti Německu taky moc šancí na výhru nemá.

Analýza zápasu Německo – Japonsko

Německo je bezpochyby jedním z nejúspěšnějších fotbalových krajin vůbec. Na kontě z Mistrovství světa má čtyři tituly, čtyři druhá místa a čtyři třetí místa. Německý manšaft pod taktovkou Hansiho Flicka by se letos rád vrátil ke svým obrovským úspěchům z historie, ale nebude to mít lehké. Německý národní tým dobře pamatuje na fiasko před čtyřmi lety v Rusku a udělá všechno proto, aby se historie neopakovala. O tom, že Němci mají ve svých kruzích hvězdná jména, není žádných pochyb. V bráně figuruje jeden z nejlepších brankářů světa, Manuel Neuer, v obraně jsou Raum, Rudiger, Sule a Kehrer. Střed pole patří záložníkům Kimmichovi a Gundoganovi. V útoku se za Německo představí Gnabry, Musiala a Sane, přičemž na hrotě Německa bude Thomas Müller.

Za německý národní tým se opět nepředstaví Marco Reus, který je zraněn. Tento hráč má tu smůlu, že se před velkými turnaji zraní a musí je pak sledovat jen jako divák.

Německo - Japonsko
Německo – Japonsko tipy

Trenérem Japonska je Hajime Moriyasu a hned na začátek turnaje bude mít nelehký úkol – namotivovat své hráče aby zápas předem nevzdávali. Historicky se účast v osmifinále u Japonců střídá s koncem ve skupině, a letos to bohužel vychází na konec v skupinové fázy turnaje. Jelikož ze skupiny postupují jenom dva nejlepší a kromě Německa je ve skupině E i Španělsko, tak by se musel stát zázrak aby Japonci postoupili. Určitě ale udělají všechno proto, aby se postavili osudu. Za Japonsko uvidíme hráče jako Gonda, Sakai, Nagatomo, Endo, Shibasaki, Ito, Asano a Minamino.

Právě Endo byl donedávna zraněn ale naštěstí už je v plné síle s bude moct tak podpořit svůj tým v těžkém zápase.

Sázky na zápas Německo – Japonsko (Fortuna)

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 2.21
  • Více než 2.5 – 1.70

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.84
  • Ne – 1.94

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.60
  • Ne – 2.30

Poslední vzájemné zápasy

Německo se s Japonskem na Mistrovství světa ještě nikdy neutkalo. Letos tak budou mít premiéru, která se zapíše do historie a ze které budeme moct v budoucnu vycházet.

Německo – Japonsko MS ve fotbale 2022 živé vysílání

V případě, že byste si rádi tento zápas vychutnali živě, tak budete mít možnost jej sledovat v rámci vysílání ČT Sport, tak jako všechny ostatní zápasy na MS ve fotbale 2022. Když ale preferujete jiný typ přenosu, tak máte možnost využít ještě sázkové kanceláře, ve kterých bude dostupný online přenos, ale je v nich nutnost mít uzavřenou sázku. Zápas se hraje ve středu 23. 11. 2022 odpoledne ve 14:00.

Často kladené otázky

Kde se bude toto utkání hrát?

Očekávaný duel v skupině E mezi Německem a Japonskem se bude hrát na Khalifa International Stadium v Kataru, který byl otevřen v roce 1976 a má kapacitu pro až 45 416 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Jestli si chcete na utkání vsadit, tak můžete tak učinit v kterékoliv sázkové kanceláři – my ale doporučujeme vybírat z těch ověřených, jako například Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v utkání Německo Japonsko tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v duelu mezi Německem a Japonskem je právě tým Německa.

Dne 23. listopadu 2022
Napsal : Tomas