Tipy

Německo – Itálie : Liga národů 2022 tipy zápasu

Jeden z nejzajímavějších zápasů letošní Ligy národů se bude hrát právě v úterý večer mezi Německem a Itálií.

Německo – Itálie tipy na zápas

Německo má zatím tři remízy, přičemž všechny skončili 1:1. Dvě z toho byli na cizí půdě, kde se i zisk jednoho bodu vždy cení, a jedna byla doma s Anglií, která se ale řadí k silnějším protivníkům. V zápase proti Itálii je Německo doma připravené získat co nejvíc bodů, když teda chce pomýšlet na postup dál.

Německo - Itálie
Německo – Itálie tipy

Itálie je zatím na čele třetí skupiny, a neprohrála ani jeden zápas. Na kontě má dvě remízy s Anglií a Německem, a jednu domácí výhru proti Maďarsku. V úterním zápase by si určitě ráda připsala co nejvíc bodů, ale nebude to mít vůbec lehké.

Analýza zápasu Německo – Itálie

Silný německý tým se skládá z jedné legendy za druhou. Na domácí půdě se do brány postaví Neuer, v obraně bude Sule, Rudiger a Klostermann, před nimi záložníci Kimmich, Hofmann, Gundogan a Raum. Do útoku nastoupí hvězdná trojka Muller, Sane a Werner, který bude hrát na hrotě. Úkolem této trojice bude co nejvíckrát potěšit jak vlastní spoluhráče, tak i fanoušky, kteří už touží po výhře.

Itálie se taky nenechá potupit, jelikož do brány nastoupí Donnarumma, v obraně bude Bastoni, Di Lorenzo, Mancini a Spinazzola. Lokalizovat útočníky budou záložníci Locatelli, Barella a Tonali, a za góly budou odpovědní Scamacca, Gnonto a Raspadori. Italský tým má tedy taky dostatek talentovaných hráčů.

Poslední vzájemné zápasy

Německo ve vzájemných zápasech naposledy prohrálo v roce 2012. Poslední zápasy jsou ale mezi Německem a Itálií opravdu vyrovnané a většinou končí remízou. Skvělým příkladem je i poslední utkání v Itálii, které skončilo remízou 1:1, co je pro Německo určitě přínosný výsledek.

4. 6. 2022 | Německo – Itálie 1:1

15. 11. 2016 | Německo – Itálie 0:0

2. 7. 2016 | Německo – Itálie 1:1

29. 3. 2016 | Německo – Itálie 4:1

28. 6. 2012 | Německo – Itálie 1:2

Německo – Itálie liga národů živé vysílání

Tento duel bude možné sledovat v televizi na Sport 2, kde se začíná v 20:45. Jestli ale preferujete sledování přes internet, tak sázkové kanceláře jako Betano, Fortuna nebo SynotTip tuto službu nabízejí, podmínkou ale je mít u nich aktivní sázku.

Často kladené otázky

Kde se bude tento duel hrát?

Tento zajímavý zápas se bude hrát na stadionu Borussia-Park v Mönchengladbachu, který má kapacitu 59 724 míst.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Na duel si můžete vsadit v jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Fortuna nebo Betano.

Koho favorizují v utkání Německo – Itálie tipy?

V úterý bude favoritem domácí Německo, které by výhru určitě přivítalo.

Dne 12. června 2022
Napsal : Tomas