Tipy

Neapol – Liverpool: předpovědi a sázky na zápas 7. září 2022

Šlágrem Skupiny A Ligy Mistrů bude bezpochyby zápas hráčů Neapoli a Liverpoolu. Dva největší favorité na přímý postup ze skupiny se proti sobě postaví ve středu 7. září ve 21:00 na stadionu Diega Maradonu v Neapoli.

 Tipy na zápas Neapol – Liverpool

Bookmakeři v tomto zápase favorizují více hostující Liverpool, a to i přesto, že z posledních pěti společných zápasů těchto dvou týmů dokázal Liverpool vyhrát jen jednou.


 Neapol se pokusí doma vyhrát nad favoritem z Liverpoolu

Dva legendární fotbalové kluby, italský FC Neapol a britský FC Liverpool, si po téměř třech letech změří síly v otevíracím duelu Skupiny A Ligy Mistrů. Tyto dva kluby se utkají ve stejné skupině už potřetí v posledních pěti ročnících, a proto fanoušci už mohou vědět, co mají očekávat. Atraktivní evropský fotbal, ve kterém je favoritem anglický Liverpool bude bezpochyby zajímavá podívaná.

Právě Liverpoolu se v domácí Premier League na začátku sezóny vůbec nedařilo a vyhráli jen dva z posledních šesti zápasů. Naopak Neapol sedí na úspěšném druhém místě italské Serie A. Do zápasu nenastoupí Demme a Zedadka za Neapol a Henderson, Keita, Oxlad-Chamberlain, Konate a Ramsey za Liverpool. Před tímto zápasem se odehraje první duel Skupiny A mezi Ajaxem Amsterdam a Rangers, který začíná ve stejný den 7. září v 18:45.
 Tipy na zápas Neapol – Liverpool

Poslední vzájemná setkání

Naposledy si tyto kluby proti sobě zahráli ještě v roce 2019 a to rovnou třikrát. Ani jedno z těchto setkání však neskončilo ve prospěch favorizovaného Liverpoolu.

27.11.2019 – Poslední zápas skončil remízou 1:1.

17.9.2019 – Zápas v září 2019 vyhráli hráči Neapole 2:0.

28.7.2019 – Tento zápas také skončil ve prospěch Neapolu, poměrně vysoká výhra 3:0.

 Kde sledovat zápas Neapol – Liverpool

Výkop zápasu je naplánován na středu 7. září 2022 na 21:00 středoevropského času. Zápas si budete moci prohlédnout živě na stanici Premier Sport 2 nebo v některých živých přenosech sázkových kanceláří.

 Často kladené dotazy

Kde se bude hrát zápas?

Zápas se bude hrát na stadionu Diega Armanda Maradony v Neapoli.

Kdo bude v zápase chybět?

Za Neapol do zápasu nenastoupí Demme a Zedadka, za Liverpool zase Henderson, Keita, Konate, Oxlade-Chamberlain a Ramsey.

Kdo bude rozhodčí?

Rozhodčím tohoto zápasu se stane Carlos del Cerro Grande ze Španělska.

Kdo je lídrem tabulky?

První zápas skupiny se odehraje 7. září v 18:45 mezi Ajaxem Amsterdam a Rangers. V době začátku zápasu Neapol – Liverpool tak už asi budeme vědět lídra tabulky.

Dne 7. září 2022
Neapol – Liverpool: předpovědi a sázky na zápas 7. září 2022
Napsal : Jan