Tipy

Neapol – Frankfurt tipy na Ligu mistrů

Neapol čeká odveta osmifinále proti Frankfurtu. V prvním zápase si získala slušný náskok, který teď potřebuje udržet. Frankfurt bude bez klíčového hráče, navíc hraje ve venkovním prostředí. Naše Neapol – Frankfurt tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Neapol – Frankfurt tipy

Více než 2,5 gólu

I když jsme v prvním zápase mezi těmito týmy viděli pouze dva góly, oba v síti Frankfurtu, tak si myslíme, že půjde o gólový zápas, zvláště když hosté potřebují vyhrát. Vzhledem k tomu, že se Frankfurt musí v obraně otevřít, aby dohnal ztrátu na Neapol, otevře se domácímu týmu hodně prostoru v ofenzivě a jsou týmem, který toho může využít, takže tento zápas přesáhne více než 2,5 gólu.

Postup Neapole

Neapol hraje doma a ze stadionu Frankfurtu si přivezla dvougólový náskok. Neapol si nenechá postup do čtvrtfinále utéct a svého soupeře nenechá postoupit. Má skvělou defenzívu i ofenzívu a v této sezóně je jedním z nejlepších týmů. Frankfurt z posledních pěti zápasů vyhrál pouze jednou.

Neapol - Frankfurt tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Neapol – Frankfurt

Neapol

Neapol v posledním zápase vyhrál nad Atalantou 2:0 díky gólům Kvaratskhiely a Rrahmaniho. Zároveň už sedm zápasů v řadě neinkasovali jediný gól. Atalanta v zápase téměř nic neměla a Neapol tak zaslouženě vyhrála. Pokud nepostoupí do čtvrtfinále, tak to bude obrovským překvapením. Neapol bude bez klíčového obránce, Kim Min-Jaeho, a taky bez Raspadoriho.

Frankfurt

Frankfurtu se v posledních zápasech nedaří a naposledy pouze remizoval se Stuttgartem. Pouze jednou vystřelil na bránu, což mu však stačilo na gól, který vstřelil v 55. Sebastian Rode. Za Stuttgart o dvacet minut později zaslouženě srovnal Silas a zápas tak skončil 1:1. Frankfurtu bude chybět Dina, Lindstrom a Wenig kvůli zranění. Kolo Muani byl suspendován.

Poslední vzájemné zápasy

21.2. 2023 | Frankfurt 0:2 Neapol

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Neapol – Frankfurt tipy

Kdy a kde bude hrát tento zápas mezi?

Tento zápas se bude hrát 15.3. ve 21:00 na stadionu Diega Maradony.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 3x, z čehož 1x vyhrála Neapol a 2x vyhrál Frankfurt.

Vsaďte si zde

Dne 13. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.