Tipy

Neapol – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V posledním osmifinále vyřazovací fáze, se můžeme těšit na zajímavé utkání mezi dvěma celky, kterým to poslední dobou poměrně dost skřípe. Naše Neapol – Barcelona tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Neapol – Barcelona kurzy

Neapol – Barcelona tipy

Neprohra Barcelony

Oba týmy jsou teď v hodně zvláštní formě, ale Neapol je na tom hůře než Barcelona. V posledních pěti zápasech vyhrála Neapol pouze jediný. Barcelona zvládla tři, i když to bylo o zuby. Posledních šest vzájemných utkání navíc Barcelona nikdy neprohrála.

Více než 2,5 gólů

V zápasech Barcelony v poslední době vídáme velký počet branek a tak si myslíme, že minimálně tři uvidíme i zde tak, jak tomu bylo v posledních osmi zápasech Barcelony.

Vsaďte si zde

Neapol - Barcelona tipy

Analýza zápasu Neapol – Barcelona

Neapol

Neapoli se naposledy v lize znovu vůbec nedařilo. Doma tlačila proti Janově celý zápas, ale nakonec z toho vzešel jen těžce vydřený bod. Neapol měla více šancí i balónu, ale z 25 střel proměnila pouze jednu a to až v poslední minutě zápasu, kdy to zachránilo jen neprohru domácích. Janov k moc šancím nepřišel a jedna z mála ze 47. minuty však byla proměněna, když se trefil Frendup. Neapol od té doby už jen tlačila a vytlačila si nakonec jen remízu, když se v již zmíněné poslední minutě dokázal prosadit Ngonhe a zachránil svému týmu aspoň bod. Neapol bude proti Barceloně bez Zielinskiho.

Barcelona

Barcelona měla naposledy také velmi na mále a z vyrovnaného zápasu proti Celtě Vigo si výhru nakonec v poslední minutě nastavení vykopala po penaltě. Barcelona začala dobře, když se na konci prvního poločasu dostala do vedení po gólu Lewandowskiho. Domácí však hned na startu druhého poločasu dokázali odpovědět po trefě Aspase. Zbytek zápasu už to s Barcelonou nevypadalo dobře a nakonec zachránila tři venkovní body v úplně poslední minutě, kdy se VAR slitoval nad slabým výkonem Barcy a dal tomuto týmu penaltu, kterou svým druhým gólem v zápase proměnil Lewandowski a získal tak svému týmu tři vydřené body. Barcelona letí do Itálie bez Alonsa, Baldeho, Gaviho, Felixe, Roberta a Torrese.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Neapol – Barcelona tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Neapol – Barcelona?

Zápas Neapol – Barcelona se bude hrát 21.2. v Neapoli na stadionu Diega Maradony.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Felix Zwayer.

Vsaďte si zde
Dne 20. února 2024
Neapol – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.