Tipy

Neapol – Atalanta tipy na Serii A

Neapol čeká domácí zápas proti Atalantě. Potřebuje se vrátit zpět na svoji vítěznou vlnu a proti Atalantě by se jí to mohlo v domácím prostředí podařit. Naše Neapol – Atalanta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Neapol – Atalanta tipy

Výhra Neapole

Neapol prohrála teprve podruhé v této sezóně, když ji minule doma porazilo Lazio, nicméně porážka by měla vrátit koncentrovanost rozběhnutého lídra ligy a očekáváme, že proti Atalantě uvidíme mnohem silnější Neapol. Atalanta vyhrála pouze jednou v posledních pěti zápasech v Serii A a také prohrála každé ze svých posledních dvou střetnutí s Neapolí. Šance jsou příznivé a naše první předpověď Neapol – Atalanta předpovídá domácí vítězství v sobotu.

Victor Osimhen vstřelí gól

Druhou předpovědí je tip na střelce v zápase mezi Neapolí a Atalantou a my si myslíme, že se znovu trefí Victor Osimhen. Žádaný 24letý hráč už v této sezóně jeden gól proti Atalantě zaznamenal a v sezóně 2022/23 ukořistil celkem 19 gólů v 21 utkáních Serie A. Osimhen je smrtící zakončovatel a my ho tipujeme, aby v sobotu proměnil další šanci.

Neapol - Atalanta tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Neapol – Atalanta

Neapol

Neapol ve svém posledním zápase prohrála s Laziem 1:0 přesto, že byla lepší a měla více šancí, než soupeř. Jediný gól tohoto zápasu vstřelil Matías Vecino a zařídil pro Lazio veledůležitou výhru, protože to pro Neapol byla teprve druhá ligová porážka v této sezóně. Mario Rui je tento víkend suspendován a nebude hrát, zatímco Giacomo Raspadori se stále snaží vrátit se ze svalového problému a je nepravděpodobné, že by se zúčastnil.

Atalanta

Atalanta nedokázala dát gól proti Udinese a kvůli špatné efektivitě pouze remizovala výsledkem 0:0. V posledních třech zápasech skórovali pouze jednou a v zápase proti Neapoli to budou mít se skórováním ještě těžší. Atalantě bude na zápas proti lídrovi ligy chybět José Luis Palomino, Giorgio Salvini, Duvan Zapata a Hans Hateboer.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

5.11. 2022 | Atalanta 1:2 Neapol

3.4. 2022 | Atalanta 1:3 Neapol

4.12. 2021 | Neapol 2:3 Atalanta

21.2. 2021 | Atalanta 4:2 Neapol

10.2. 2021 | Atalanta 3:1 Neapol

Často kladené otázky Neapol – Atalanta tipy

Kdy a kde bude hrát tento zápas italské Serie A?

Tento zápas se bude hrát 11.3. v 18 na stadionu Diega Maradony.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 38x, z čehož 15x vyhrála Neapol, 13x vyhrála Atalanta a 10x byla remíza.

Vsaďte si zde

Dne 9. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.