Tipy

Mladá Boleslav – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Pokud Sparta dokáže zvítězit v utkání proti Mladé Boleslavi, bude moct oslavit předčasně ligový titul. Mladá Boleslav bojující o poháry se však nevzdá jen tak. Naše Mladá Boleslav – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Mladá Boleslav – Sparta kurzy

Mladá Boleslav – Sparta tipy

Výhra Sparty

Naším prvním tipem je, že uvidíme výhru Sparty a titul už v tomto utkání. Sparta neprohrála již deset utkání v řadě a Mladá Boleslav zatím dvakrát během skupiny o titul stihla prohrát.

Více než 2,5 gólů

Tuto statistiku vídáme často i ve vzájemných utkáních, ve kterých jsme jí viděli ve čtyřech z posledních pěti. Zároveň jsme jí viděli v pěti z posledních šesti zápasů venkovní Sparty.

Vsaďte si zde

Mladá Boleslav - Sparta tipy

Analýza zápasu Mladá Boleslav – Sparta

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav posledně předvedla velmi zlý výkon na domácí půdě. Proti Slovácku, se kterým bojuje také o evropské poháry, z toho byla spíše defenzivní bitva. Rozdíl byl však ve vstřelené brance, protože Slovácko hned ze startu využilo první a jednu z mála šancí, když se ve 4. minutě dokázal prosadit Juroška. Tento gól stačil na výhru hostů 0:1 a Boleslav ztrácí důležité body v boji o Konferenční ligu. Doma bude proti lídrovi ligy Boleslav bez jakýchkoli absencí.

Sparta

Sparta dokázala v lize doma naposledy v derby přehrávat Baník. Ten sice nehrál zle a také se prosadil, ale těsně nakonec urvala zápas Sparta také kvůli sporné situaci ze druhé půle. Sparta šla v prvním poločase zaslouženě do vedení po trefe Birmančeviće a tohle vedení ze 30. minuty vydrželo až do druhé půle. Tam se na startu naopak krásně prosadil Baník, když z rohu vystřihl nůžky Frydrych. Za tři minuty však viděl červenou Kpozo po velmi sporné situaci a minutu na to už poslal zpět do vedení Spartu druhým gólem v zápase Birmančević. Tento gól byl zároveň vítězným a Sparta brala výhru 2:1. Spartě bude chybět Kairinen, Pavelka a Tuci.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Mladá Boleslav – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 18.5. v 17:00 v Mladé Boleslavi na Městském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2 TV Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jan Machálek.

Vsaďte si zde
Dne 17. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.