Tipy

Mladá Boleslav – Slavie tipy na Fortuna:Ligu

Mladou Boleslav tento víkend čeká důležitý a těžký zápas proti vedoucí Slavii. Boleslavským hráčům se momentálně moc nedaří, ale potřebují body v boji o skupinu o titul, které jim Slavie jen tak nedá. Naše Mladá Boleslav – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Mladá Boleslav – Slavie tipy

Výhra Slavie

Slavie teď potřebuje v boji o titul body a forma svědčí v její prospěch. Boleslav má momentálně horší formu než Slavie a tento zápas bude pro Boleslav složitý. Čekáme dominanci Slavie a beton Boleslavi, která bude dělat vše pro to, aby měla aspoň bod.

Více než 2,5 gólu

Slavie má ve většině zápasech více než tři branky a v posledních pěti zápasech tohle číslo viděla hned čtyřikrát. U Boleslavi to zase bylo třikrát. Oba týmy v této sezóně vidí velký počet gólů v ligových zápasech a myslíme si, že minimálně tři uvidíme i v tomto.

Mladá Boleslav - Slavie tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Mladá Boleslav – Slavie

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav v posledním zápase hrála s favorizovanou Plzní, ale paradoxně byla lepším týmem. Zápas skončil bezgólovou remízou 0:0, ale nebýt brankáře Staňka, Boleslav vyhraje. Mladé Boleslavi bude chybět kvůli žlutým kartám Suchomel a Škoda, nejistý je start zraněného Vaníčka.

Slavie

Slavie ve svém posledním ligovém zápase přejela Sigmu Olomouc výsledkem 4:0. Góly vstřelili čtyři jiní střelci. Na konci prvního poločasu se prosadil Mick van Buren a do poločasu šla Slavie s jednogólovým náskokem. Ve druhém poločase jsme viděli góly od Lingra, Schranze a v nastavení druhé půle ještě od Jurečky. Slavii bude chybět Bořil, Ewerton, Hromada, Kričfaluši, Mandous, Ogbu, Olayinka a Provod.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

16.10. 2022 | Slavie 2:1 Boleslav

12.12. 2021 | Slavie 2:0 Boleslav

14.8. 2021 | Boleslav 0:2 Slavie

14.3. 2021 | Boleslav 0:3 Slavie

8.11. 2020 | Slavie 1:0 Boleslav

Často kladené otázky Mladá Boleslav – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Mladá Boleslav – Slavie?

Zápas Mladá Boleslav – Slavie se bude hrát 9.4. v 16:00 na Městském stadionu v Boleslavi.

Kde můžu sledovat zápas Mladá Boleslav – Slavie?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Boleslav je momentálně v ligové tabulce osmá a ztrácí pět bodů na skupinu o titul. Musí si ale dávat pozor na týmy zespodu, protože má náskok na skupinu o udržení pouhých tří bodů. Slavie je v tabulce první, ale pouze o skóre, protože má stejně bodů jako největší rival, Sparta.

Vsaďte si zde

Dne 7. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.