Tipy

Mladá Boleslav – Sigma Olomouc : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobota odpoledne přinese i zápas mezi Mladou Boleslaví a Sigmou Olomouc.

Mladá Boleslav – Sigma Olomouc tipy na zápas

FK Mladá Boleslav je zatím na 8. místě v tabulce, co přibližně odpovídá její výkonu. V sobotu hraje na domácí půdě, a proto jsou její šance na výhru malinko lepší.

Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
Mladá Boleslav – Sigma Olomouc tipy

Sigma Olomouc taky podává výkony na jaké jsme u ní zvyklí. Kvalitní výkon dokáže podat i venku, ale na Boleslav bude asi krátká.

Analýza zápasu Mladá Boleslav – Sigma Olomouc

Mladá Boleslav má zatím za sebou úspěšnou sérii zápasů, kdy dokázala vyhrát jak doma, tak na půdě soupeře. V Českých Budějovicích vyhrála 2:0, co nebyl vůbec lehký zápas. Následovala remíza doma proti Slovácku a v posledním zápase výhra v Liberci 3:1. Obzvlášť proti Liberci jsou 3 body opravdu cenné, jelikož Liberec letos patří mezi ty nejlepší kluby. Porazit tak silného soupeře ještě na jeho domácí půdě, je tedy skvěly způsob jak zlepšit týmovou morálku. Mladá Boleslav to určitě potřebuje, když se chce na konci sezony umísnit na lepším místě než v minulém roce.

Sigma Olomouc má určitě na víc, než na deváté místo a sama to dobře ví. Proti Mladé Boleslavi by ráda zopakovala výkon ze zápasu proti Baníku, kdy v Ostravě dokázala vyhrát 3:0. Kvalitní výkon podala Olomouc i doma proti Viktorii Plzeň, kdy sice prohrála 2:3, ale výkon to byl obdivuhodný. V posledním zápase dokázala Sigma v Českých Budějovicích vyhrát 3:0, takže do zápasu proti Mladé Boleslavi jde taky s výhrou.

Poslední vzájemné zápasy

Mladá Boleslav a Sigma Olomouc se utkali celkově v 34 zápasech, přičemž remíza se zrodila až 12x. Co se týče výher, tak oba týmy dokázali vyhrát v 11 případech. Vzájemné statistiky jsou tak aktuálně skutečně vyrovnané.

13. 5. 2022 | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 2:2

6. 5. 2022 | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 2:1

13. 2. 2022 | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 1:2

12. 9. 2021 | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 3:3

23. 5. 2021 | Mladá Boleslav – Sigma Olomouc 3:0

Mladá Boleslav – Sigma Olomouc Fortuna Liga živé vysílání

Když byste rádi sledovali zápas mezi Mladou Boleslaví a Sigmou Olomouc živě, tak na České Televizi byste jej hledali marně k dispozici ale bude na O2 TV nebo Fortuna TV: Duel se hraje v sobotu 1. 10. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Zápas mezi Mladou Boleslaví a Sigmou Olomouc se bude hrát na Lokotrans Aréně v Mladé Boleslavi, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli máte chuť si toto utkání trochu okořenit, tak doporučujeme si vsadit v jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, jako například Betano, SynotTip nebo Fortuna.

Koho v duelu Mladá Boleslav – Sigma Olomouc tipy favorizují?

Favoritem v sobotním zápase je domácí Mladá Boleslav.

Dne 29. září 2022
Mladá Boleslav – Sigma Olomouc : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler