Tipy

Mladá Boleslav – Jablonec : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli je na programu i duel mezi Mladou Boleslaví a Jabloncem, který se hraje v 16. hodin.

Mladá Boleslav – Jablonec tipy na zápas

Mladá Boleslav v prvním zápase Fortuna Ligy neskórovala a z bezgólové remízy si odnesla jenom jeden bod. Proto si bude chtít doma proti Jablonci spravit chuť.

Mladá Boleslav - Jablonec
Mladá Boleslav – Jablonec tipy

Jablonec je na tom ještě o něco hůř. Minulou neděli v otevíracím zápase nové sezony Fortuna Ligy prohrál s Bohemians na domácí půdě 0:3, a tak své fanoušky nepotěšil.

Analýza zápasu Mladá Boleslav – Jablonec

Mladá Boleslav pod taktovkou trenéra Hoftycha se zatím neukázala. Poměrně kvalitní sestava v složení Poláček, Mareček, Šimek, Suchý, Karafiát, Pech, Mašek, Dancák, Matějovský, Ladra a Škoda se tuto neděli budou muset snažit o něco víc. Minulou sobotu proti domácímu Zlínu nehráli vůbec špatně ale chyběla tomu alespoň jedna gólová akce. Hráči z Mladé Boleslavi jsou silní na míčy, dokážou si ho podržet a mají také vysokou úspěšnost přihrávek. Na tom určitě budou chtít stavět svou hru i tuto neděli, kde se budou snažit kombinovat tak, aby dokázali skórovat.

Co se týče Jablonce, tak ten byl v neděli na Bohemians krátký. Dokázal víc držet míč, víc střílet, ale gól se mu střelit nepovedlo. Úspěšnost přihrávek má obdobnou jako Mladá Boleslav, avšak pozice hostů ho staví do nepříznivé situace. Jestli se nestane zázrak, tak Jablonec bude po dvou zápasech v nové sezoně pořád na nule. Navázal by tak na poměrně špatný výsledek v minulé sezoně. Jablonecký kádr na čele s Horejším má tuto sezonu ale vyšší cíle.

Poslední vzájemné zápasy

Mladá Boleslav se s Jabloncem utkala celkově 36x. Zvítězit ale dokázala až 15x, zatím co Jablonec vyhrále jenom 9x. Remíza se v těchto zápasech zrodila 12x. Z posledních pěti zápasů Mladá Boleslav prohrála ale jenom jednou, proto je v nedělním zápase favoritem.

28. 11. 2021 | Mladá Boleslav – Jablonec 1:0

31. 7. 2021 | Mladá Boleslav – Jablonec 3:0

19. 2. 2021 | Mladá Boleslav – Jablonec 1:1

21. 9. 2020 | Mladá Boleslav – Jablonec 2:0

13. 12. 2019 | Mladá Boleslav – Jablonec 2:3

Mladá Boleslav – Jablonec Fortuna liga živé vysílání

Tento duel budete moct sledovat buď na O2 TV nebo na Fortuna TV. ČT tento zápas vysílat nebude. Vysílání se začína 7. 8. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se nedělní zápas hraje?

Duel mezi Mladou Boleslaví a Jabloncem se bude hrát na Lokotrans Aréně, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde je možné si na tento duel vsadit?

Vsadit si můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, doporučujeme ale využít služeb ověřených společností jako Fortuna nebo Betano.

Koho v utkání Mladá Boleslav – Jablonec tipy favorizují?

Z hlediska kurzů je jasným favoritem domácí Mladá Boleslav.

On 5th Srpen 2022