Tipy

Mladá Boleslav – Hradec Králové tipy na zápas 31/10

Mladá Boleslav přivítá na domácí půdě 31.10.2021 o 15:00 Hradec Králové. Domácí jsou v tabulce sice na devátém místě a hosté na šestém, ale i tak je favoritem zápasu Boleslav, která na domácí půdě s Hradcem neprohrála posledních šest vzájemných zápasů.

Poslední utkání mezi týmy proběhlo 15.1.2020 na půdě Hradce a i tam dokázala Boleslav zvítězit v poměru 0:1.

Boleslav – Hradec tipy 

Máme pro vás několik pravděpodobných tipů zdarma, které si můžete uložit do svých tiketů.

Mladá Boleslav - Hradec Králové tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Boleslav je v tomto zápasu jasným favoritem, i když Hradec táhne krátkou šňůru třech vítězných zápasů za sebou a je v porovnání s Boleslaví v trochu více lepší formě. To však jen z pohledu statistik. Pokud se podíváme na motivaci, tak Boleslav na domácí půdě bude chtít rozhodně vyhrát, proto je Boleslav – Hradec tip, který by vás měl zajímat.

I když je Boleslav favoritem, tak je jisté, že Hradec výhru jen tak lehce nepustí. Právě proto určitě padne více branek v zápasu z každé strany. Konec konců to dokazují i poslední vzájemné zápasy a pokud se podíváme na průměr, tak Boleslav dává v průměru 2 branky za zápas a Hradec v průměru vždy alespoň jednu.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední vzájemné zápasy jsou od sebe datumově velmi časově vzdálené, a proto se z nich nedá úplně přesně vycházet, každopádně je potřeba je zmínit.

15.01.2020 | Hradec – Boleslav 0:1

29.01.2019 | Boleslav – Hradec 3:3

Boleslav – Hradec tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV nebo na FORTUNA TV.
  • Živý přenos začne 31.10.2021 o 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Tento zápas se odehraje na domácí půdě Mladé Boleslavi, kde je Boleslav výrazně silná, proto je Boleslav – Hradec tip celkem jasný.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Očekáváme, že to bude útok obou týmů a především se bude jednat o Milana Škodu z Mladé Boleslavi, který vsítil 4 branky a za Hradec to bude Pavel Dvořák, který jich dal už 5.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Najdete tam několik možností sázek.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Je to zápas, který má velmi dobrý výběr sázek a krásné kurzy, které nejsou k zahození. Navíc jsou prognózy celkem jasné.

Je nějaký jistější zápas na který bych mohl vsadit?

Pokud se vám tento zápas nelíbí, tak si můžete z 1. České ligy vybrat i jiný zápas. Co třeba Jablonec – Pardubice s jasným favoritem?

Dne 29. října 2021
Napsal : Mark Z