Tipy

Mladá Bolesav – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Neděle se bude nést i ve znamení zápasu mezi Mladou Boleslaví a Slováckem.

Mladá Boleslav – Slovácko tipy na zápas

Mladá Boleslav se zatím nachází na 10. místě v tabulce, co se od ní i očekávalo. V zápase proti Slovácku jsou sice mírně v roli favorita, ale to jenom díky domácímu prostředí.

Mladá Bolesav - Slovácko
Mladá Bolesav – Slovácko tipy

Slovácko poslední dvě sezony skončilo mezi top 5 týmy v tabulce, ale letos se mu až tak nedaří. Zatím je na 8. místě, co je výrazně pod jeho standard.

Analýza zápasu Mladá Boleslav – Slovácko

Mladá Boleslav sice nehraje nějak extra zajímavý fotbal, ale hraje to co potřebuje a co se od ní očekává. Proti silnějším týmům prohrává, s vyrovnanými týmy remizuje a proti slabším dokáže vyhrát. Zatím jsme se od Boleslavi nedočkali žádných zázraků a ani se asi nedočkáme. Doma proti Slovácku jsou kurzy mírně nakloněny na jejich stranu, ale jistý bodový zisk to určitě nebude. Trenér Pavel Hoftych bude muset udělat několik změn, aby proti Slovácku doma Boleslav neprohrála.

Ze strany Slovácka bylo v posledních letech vidět výrazné zlepšení. Moravský klub dokázal konkurovat i těm nejlepším týmům v tabulce, ale tato sezona mu moc nevychází. Ze 7 zápasů dokázal vyhrát jenom 2, třikrát remizoval a dvakrát prohrál. Kádr pod taktovkou Martina Svědíka tak bude muset něco změnit, jestli chce opět pomýšlet na místo mezi top 5 týmy. V posledním zápase sice dokázalo Slovácko doma remizovat se Slavií, ale byla to spíš náhoda, než nějaký zlomový bod. Rádi bychom se mýlili a viděli návrat Slovácka k jeho skvělé formě. Zatím nás o tom nepřesvědčilo.

Poslední vzájemné zápasy

FK Mladá Boleslav se s 1.FC Slovácko utkala celkově 32x. Boleslav dokázala vyhrát až 15x, zatím co Slovácko jenom 8x. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila v 9 případech. *

26. 2. 2022 | Mladá Boleslav – Slovácko 1:2

26. 9. 2021 | Mladá Boleslav – Slovácko 3:5

1. 5. 2021 | Mladá Boleslav – Slovácko 1:0

23. 12. 2020 | Mladá Boleslav – Slovácko 2:3

22. 2. 2020| Mladá Boleslav – Slovácko 0:0

Mladá Boleslav – Slovácko Fortuna Liga živé vysílání

Živý přenos bude k dispozici na platformách O2 TV nebo Fortuna TV. ČT Sport zápas samozřejmě vysílat nebude. Duel se hraje v neděli 11. 9. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Nedělní duel mezi Mladou Boleslaví a Slováckem se bude hrát na Lokotrans Aréně, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Vsadit si můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, která nabízí své služby českým hráčům. Doporučujeme ale využít ty ověřené, jako SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Mladá Boleslav – Slovácko tipy favorizují?

Mírným favoritem v nedělním zápase je domácí Mladá Boleslav.

Dne 9. září 2022
Napsal : Tomas