Tipy

Mexiko – Polsko tipy na Mistrovství světa 2022

První kolo letošního MS v Kataru nám nabídne i tento zápas vyrovnaných soupeřů mezi Mexikem a Polskem. Těmto týmům půjde o postup ze skupiny C. Budou o něj bojovat tyto dva týmy, protože si myslíme, že Argentina skupinu vyhraje a Saudské Arábii moc šancí nedáváme. O našich tipech v zápase Mexiko – Polsko, si můžete přečíst v tomto článku.

Kurzy uvedené v tomto článku se mohou neustále měnit až do úvodního hvizdu. Proto si je raději ověřujte na stránkách sázkových společností, které jsme uvedli.

Mexiko – Polsko tipy

V prvním kole skupiny C, se utká Mexiko s Polskem.

Oba týmy by z tohoto zápasu potřebovaly výhru. Za nás ale přijde z tak vyrovnaného zápasu remíza. Kurzy jsou také úplně vyrovnané pro oba výsledky.

Také si myslíme, že padne méně než tři góly. Oba týmy totiž dávají v poslední době málo gólů. Ve většině posledních zápasů nedala ani jedna z těchto reprezentací více než dva góly.

Analýza zápasu Mexiko – Polsko

Mexiko na posledních osmi MS vždy postoupilo ze skupiny. I když v sedmi z osmi případů došli pouze do osmifinále. Tento fakt hodně nahrává Mexiku, protože Poláci se ze skupiny dostali naposledy na MS v Mexiku v roce 1986.

Na své hvězdy se může spolehnout spíše Polsko než Mexiko. Největší hvězdy mexického národního týmu – Raul Jimenez a Hirving Lozano, nejsou zrovna v nejlepší formě. Naopak Poláci se mohou spolehnout na výkony Roberta Lewandowskiho nebo Piotra Zielinskiho, i když Lewandowski nikdy nevstřelil gól na MS.

Mexiko má naopak od Polska mnohem lehčí kvalifikaci. Potkávají v ní týmy jako je Jamajka, USA, Panama apod. Poláci mají v každé kvalifikaci MS minimálně jeden z nejlepších evropských týmů. Letos se na šampionát dostali až z baráže, kde porazili Švédy.

Vsaďte si zde

Mexiko - Polsko tipy

Sázky na zápas Mexiko – Polsko (Fortuna)

Náš tip je, že Poláci vstřelí gól v prvním poločase. Na to je výhodný kurz – 2.38

Výsledek v prvním poločase

 • Výhra Mexika – 3.60
 • Remíza – 1.98
 • Výhra Polska – 3.60

Kolik v zápase padne gólů?

 • Méně než 2,5 – 1.56
 • Více než 2,5 – 2.50

Vstřelí oba týmy branku?

 • Ano – 1.98
 • Ne – 1.80

Padne v obou poločasech gól?

 • Ano – 2.10
 • Ne – 1.71

Vsaďte si zde

Predikce na zápas Mexiko – Polsko

Jak jsme řekli – podle nás skončí zápas remízou. Půjde o velice vyrovnaný zápas. Oba týmy mají podobnou kvalitu. Mexiko má vyrovnaný tým a Poláci se mohou spoléhat na své největší hvězdy. Úspěšnějším týmem je v historii MS Mexiko. Poláci se na MS dostali od roku 2006 podruhé ze čtyř MS.

Poslední vzájemné zápasy Mexiko – Polsko

Tyto reprezentace proti sobě nastoupily zatím pouze třikrát.

 • Polsko 0:1 Mexiko – 13.11. 2017
 • Polsko 1:1 Mexiko – 2.9. 2011
 • Polsko 3:1 Mexiko – 10.6. 1978

I z tohoto můžeme vidět, jak jsou tyto týmy vyrovnané.

Vsaďte si zde

Mexiko – Polsko predikované sestavy

Podle získaných informací budou sestavy v zápase Mexiko – Polsko vypadat takto:

Mexiko: Ochoa – Sanchez, Montes, Moreno, Gallardo – Alvarez, Herrera, Guardado – Lozano, Martin, Vega

Polsko: Szczesny – Bednarek, Glik, Kiwior – Bereszynski, Krychowiak, Zielinski, Szymanski, Zalewski – Swiderski, Lewandowski

Tento zápas bude i podle sestav vyrovnaný. Uvidíme, co nám týmy předvedou.

Často kladené otázky Mexiko – Polsko Tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 22.11. v 17:00 na stadionu 974

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Dne 22. listopadu 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.