Tipy

Marseille – Monako: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Ligue 1 nás tuto sobotu čeká šlágr, který nám toho může říct hodně v boji o poháry. Naše Marseille – Monako tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Marseille – Monako kurzy

Marseille – Monako tipy

Oba týmy vstřelí gól

Pro zápas mezi Marseille a Monakem tipujeme branku od obou týmů. Tuto statistiku jsme viděli v osmi z posledních desíti vzájemných zápasů. Také jsme ji viděli ve čtyřech z posledních pěti zápasů Marseille a v pěti z posledních šesti zápasů Monaka.

Více než 2,5 gólů

Také pro tento šlágr tipujeme poměrně vysoký počet branek. Konkrétně tedy minimálně tři branky. V posledních šesti zápasech Monaka jsme tuto statistiku viděli hned pětkrát.

Vsaďte si zde

Marseille - Monako tipy

Analýza zápasu Marseille – Monako

Marseille

Marseille odehrálo poslední zápas proti rozjetému Štrasburku a tento zápas byl podle očekávání velice vyrovnaný. Marseille mělo výhodu rychlého gólu, když se už ve třetí minutě prosadil Gigot. Marseille se od tohoto momentu docela zatáhlo a nechalo svého soupeře více tvořit. Štrasburk si vytvořil velký počet šancí, ale dlouho bez většího ohrožení. Vypadalo to, že Marseille už udrží výhru 1:0, ale nakonec si Štrasburk našel tu pravou chvíli a v druhé minutě nastavení srovnal na 1:1 Jeremy Sebas. Marseille bude proti Monaku bez Gigota, Correy, Rongiera, Kondogbii, Nadira, Murilla, Ngapandouetnbua, Mbemby, Ounahiho, Ndiayeho, Harita, Sarra, Gueyeho a Mugha.

Monako

Monaku poslední ligový zápas nevyšel a cestu si do jeho obrany našlo Reims. Zápas byl na šance poměrně vyrovnaný, ale Reims si našlo ty lepší momenty a lepší efektivitu a tak zápas strhlo ve svůj prospěch. Ve 35. minutě je do vedení poslal Teuma. Za Monako sice hned po půli srovnal Ben Yedder, ale na více se už Monačané nezmohli. O pět minut později poslal Reims zpět do vedení Khadra a zápas ukončil gólem v páté minutě nastavení Matusiwa. Monako bude hrát bez Henriqueho, Embola, Matazy, Ben Seghira, Singa, Jakobse, Diatty, Camary, Minamina, Matsimy a bez Salisy.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Marseille – Monako tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Marseille – Monako?

Zápas Marseille – Monako se bude hrát 27.1. ve 21:00 v Marseille na Orange Velodrome.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Voyo.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Willy Delajod.

Vsaďte si zde
Dne 26. ledna 2024
Marseille – Monako: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.