Tipy

Marseille – Atalanta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Po Lize mistrů se můžeme těšit také na nižší evropské soutěže. I přesto, že jsou nižší, uvidíme hrát jedny z nejlepších týmů v Evropě. V tom prvním utkání semifinále Evropské ligy uvidíme Marseille proti Atalantě, která vyřadila Liverpool ve čtvrtfinále. Naše Marseille – Atalanta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Marseille – Atalanta kurzy

Marseille – Atalanta tipy

Neprohra Atalanty

Atalanta se v závěru sezóny rozehrála do skvělé formy a v posledních třech utkáních brala vždy vítězství. Potvrdila formu také na Anfieldu, kde šla přes Liverpool vítězstvím 3:0. Marseille je na tom o něco hůře a často v lize zbytečně ztrácí.

Více než 2,5 gólů

U tohoto utkání tipujeme k neprohře Atalanty také gólové utkání. Minimálně tři branky jsme viděli u Marseille v pěti z posledních šesti utkáních, stejně jako u Atalanty.

Vsaďte si zde

Marseille - Atalanta tipy

Analýza zápasu Marseille – Atalanta

Marseille

Marseille se v lize po delším trápení bez výhry vzchopila a poradila si se svým tabulkovým rivalem, se kterým bojuje o poháry v příští sezóně. Zápas byl sice vyrovnaný, ale Marseille využila více svých šancí a poradila si i v těžkém závěru. Pomohl i rychlý start, když už v první minutě šli domácí do vedení po gólu Aubameyanga. Vedení Marseille drželo velmi dlouho, ale nebylo to tím, že by se nějak zatáhla, ale nikomu to nepadlo. To až do 77. minuty, kdy přišlo Lens se srovnáním. Marseille si nenechalo znovu vzít tři body a tak už za pět minut poslal svůj tým zpět do vedení Gueye a Marseille tak nechalo všechny body doma. Marseille bude doma v důležitém semifinále bez Gigota, Nadira, Meitého, Rongiera a Merlina.

Atalanta

V lize nehrála zle také Atalanta, ale ta měla značně slabšího soupeře. Podle toho vypadala také hra, která byla většinu zápasu nesena na polovině Empoli. To se vyplatilo ve 42. minutě, kdy Atalanta za svou aktivitu obdržela penaltu. Tu dokázal proměnit Pašalić a jeho tým tak v poločase vedl 1:0. Podobný herní obrázek jsme viděli i v půli druhé, ale tam už branka Atalanty přišla hned na startu tohoto poločasu, když se prosadil Lookman. Tento gól byl také tím závěrečným a dvougólové vedení 2:0 vydrželo až do samotného závěru. Atalanta bude ve Francii bez Hien, Holm a Tolói.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Marseille – Atalanta tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 2.5. ve 21:00 v Marseille na Orange Veldrome.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Sport 1.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Daniel Siebert.

Vsaďte si zde
Dne 1. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.