Tipy

Manchester United – Chelsea tipy na Premier League

Manchester United se utká v předposledním domácím zápase sezóny s Chelsea. United stačí pouhý bod, aby se jako čtvrtý a poslední tým kvalifikoval do příštího ročníku Ligy mistrů z Premier League. Naše Manchester United – Chelsea tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Manchester United – Chelsea tipy

Méně než 2,5 gólu

Myslíme si, že v zápase mezi United a Chelsea uvidíme méně než tři góly. Ve vzájemných zápasech tomu tak bylo v každém z posledních pěti zápasů a stejně tak v zápasech United. U Chelsea tato statistika platí méně, ale hlavně kvůli problémům v útoku.

Výhra Man. United

Manchesteru United už stačí pouhý bod, aby si zajistil cíl pro tuto sezónu, kterým je postup do Ligy mistrů. S Chelsea by tento tým neměl mít problém a poslední zápasy se také povedly. Chelsea z posledních pěti zápasů vyhrála pouze jeden.

Manchester United - Chelsea tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Manchester United – Chelsea

Man. United

Manchester United zvládl poslední povinný zápas s Bornemouthem. Svého soupeře téměř k ničemu nepustil a jednogólový náskok z 9. minuty po gólu Casemira si udržel až do konce a získal cenné tři body. Man. United se bude muset obejít bez Jonese, Martíneze, Sabitzera a van de Beeka.

Chelsea

Chelsea v posledním zápase znovu prohrála. Tentokrát to bylo s vítězem Premier League, Man. City. Chelsea se k žádnému gólu nezmohla a stejně jako u United, City potřebovalo pouhý gól, aby svého soupeře dokázalo porazit. Chelsea jde do zápasu s United bez Badiashileho, Bettinelliho, Broji, Chilwella, Cucurelly, Jamese, Kantého a Mounta.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

22.10. 2022 | Chelsea 1:1 Man. United

28.4. 2022 | Man. United 1:1 Chelsea

28.11. 2021 | Chelsea 1:1 Man. United

28.2. 2021 | Chelsea 0:0 Man. United

24.10. 2020 | Man. United 0:0 Chelsea

Často kladené otázky Manchester United – Chelsea tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas mezi Man. United a Chelsea se bude hrát 25.5. ve 21:00 na Old Traffordu.

Kde můžu sledovat zápas Manchester United – Chelsea?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Manchester United je na čtvrtém místě, na kterém už nejspíše zůstane už do konce ligové sezóny. Potřebuje zároveň pouhý bod, aby si zajistil účast v Lize mistrů. Chelsea je v lize na 12. místě a stále o toto místo musí bojovat, i když to už letos v této katastrofální sezóně nic neznamená.

Vsaďte si zde
Dne 23. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.