Tipy

Manchester United – Brighton : Premier League 2022 tipy zápasu

Začala sa nová sezóna anglickej Premier League a v jednom z prvých zápasov sa proti sebe postavia Manchester United a Brighton.

Manchester United – Brighton tipy na zápas

United nemají za sebou až tak dobrou sezonu, jelikož minulý rok skončili až na 6. místě. Tento rok mají v plánu opět atakovat top 3, a proto potřebují do této sezony vkročit vítězně.

Manchester United - Brighton
Manchester United – Brighton tipy

Brighton si naopak oproti minulým letem v poslední sezoně výrazně přilepšil. Patřila mu 9. příčka a letos by na to určitě chtěl navázat. Kurzy mu ale moc šancí na Old Trafford nedávají.

Analýza zápasu Manchester United – Brighton

Letos do United přišli tři posily – Tyrell Malacia, Christian Eriksen a Lisandro Martinez. V základní sestavě by se měli představit De Gea v bráně, Dalot, Maguire, Martinez a Malacia v obraně, přičemž ve střední části hřiště budou Fred s McTominayem. Útoční formaci tvoří Fernandes, Sancho a Elanga, s tím, že na úplném hrotu bude hrát Rashford. Ronaldo se v minulé sezoně vrátil zpátky do United, kde prožil začátky své kariéry. V tomto utkání sice nenastoupí, ale určitě se na jeho magii budeme moct těšit v dalších zápasech.

Za Brighton se představí v bráně Sanchez, v obraně Veltman, Dunk a Webster. Střed hřiště bude patřit čtverici Mwepu, Gross, March a Lamptey. Útok je ve složení MacAllister, Welbeck a Trossard. Z důvodu zranění kolene nebude hrát Jakub Moder. Brighton má poměrně dobrou formu a v této sezoně by chtěl opět zamířit do top 10. Jestli se mu povede na Old Trafford získat alespoň bod, bude to skvělý výsledek.

Poslední vzájemné zápasy

I když v posledním vzájemném zápase Brighton dokázal Manchester United porazit, ve čtyřech předešlích duelech vždy prohrál. Byla to tedy spíš výjimka než pravidlo, a i proto má United v neděli mnohem větší šance uspět.

7. 5. 2022 | Manchester United – Brighton 0:4

15. 2. 2022 | Manchester United – Brighton 2:0

4. 4. 2021 | Manchester United – Brighton 2:1

30. 9. 2020 | Manchester United – Brighton 3:0

26. 9. 2020 | Manchester United – Brighton 3:2

Manchester United – Brighton Premier League živé vysílání

Přímý přenos z tohoto utkání budete moct sledovat jedině na Canal + Sport. Jiné televize zápas nevysílají, a k dispozici jsou pak už jenom živé vysílání v jednotlivých sázkových kancelářích. Úvodní hvizd zazní v neděli 7. 8. 2022 v 15:00.

Často kladené otázky

Kde se duel hraje?

Zápas se v neděli bude hrát na známém stadionu Old Trafford v Manchestru, který má kapacitu 74 879 míst.

Kde mám možnost si na utkání vsadit?

Na toto prestižní utkání si můžete vsadit v jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Fortuna, Betano nebo SynotTip.

Koho v duelu Manchester United – Brighton tipy favorizují?

Favoritem v nedělním duelu je domácí Manchester United.

On 5th Srpen 2022